ضایعاتی که پاریس را زیباتر کرد

ضایعاتی که پاریس را زیباتر کرد

ضایعاتی که پاریس را زیباتر کرد

ضایعاتی که پاریس را زیباتر کرد گروهی از معماران پاریسی با استفاده از سی دی های بازیافتی زیبایی خیره کننده ای به شهر بخشیدند.

استفاده از دیسک های فشرده به دلیل هزینه کم در بین مردم بسیار رایج است ، با این وجود این دیسک ها خیلی زود کیفیت خود را از دست می دهند و دور انداخته می شوند. گروهی از معماران در شهر پاریس فرانسه بیش از 65000 سی دی بازیافتی را جمع آوری کردند تا منظره ای عظیم و زیبا به نام “منظره بازیافتی” را در آفتابی ترین شهر جهان ایجاد کنند.

ضایعات پاریسزیبا سازی با ضایعات در پاریس

زیبا سازی با ضایعات در پاریس زیبایی و درخشش تپه های نورد ساخته شده از دیسک های فشرده در محوطه یکی از قدیمی ترین مراکز فرهنگی در پایتخت فرانسه را می توان با مفهوم کنتراست در لوور مقایسه کرد. لوور یک هرم شیشه ای بزرگ است که در حیاط اصلی لوور در پاریس واقع شده و توسط سه هرم کوچکتر احاطه شده است.

اگرچه ایجاد چنین فضاهای زیبایی با استفاده از CD یک هنر معاصر و ارزشمند است ، اما طول عمر محصولی که زمانی مفید به نظر می رسید اما به راحتی می توان آن را کنار گذاشت ذهن معماران و طراحان آینده نگر را به خود مشغول کرده است.

پاریس و زیبایی ضایعات
طراحان “بازیافت چشم انداز” سعی کردند نوآوری خود را در سراسر جهان گسترش دهند تا سایر معماران در سراسر جهان را به استفاده از چنین اشیایی تا آخر عمر تشویق کنند ، نقش هنر را در جامعه گسترش دهند و در نهایت خود را افزایش دهند اطلاع از طریق فرهنگ به افراد دارای مسائل زیست محیطی کمک کنید.

پروژه “چشم انداز بازیافت شده” شباهت زیادی به پدیده “سوپ پلاستیک” در اقیانوس آرام داشت ، با این تفاوت که به جای پلاستیک ضایعات در اقیانوس ، پاریس اقیانوسی از زباله های پلاستیکی را به نمایش گذاشت. عمر منظره بازیافت شده در پاریس پایتخت بسیار کوتاه بود ، اما سی دی ها هنوز قابل بازیافت و قابل استفاده مجدد بودند ، بنابراین طراحان و مقامات شهری از این اشیا برای تولید محصولات جدید استفاده کردند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.