ضایعاتی هفت تیر

بنگاه ضایعات تهران بهترین خریدار ضایعات در هفت تیر تهران با خرید فلزاتی مانند مس ، برنج ، آلومینیوم ،آهن، چدن، و سایر مواد ضایعات آهنی که در اطراف خود بی استفاده مانده اند میخرد و این ضایعات فلزی نباید دور ریخته شوند در عوض ، آنها باید به درستی بازیافت شده و تبدیل به مواد قابل استفاده جدید شود.

خریدار انواع ضایعات و نخاله ساختمانی در هفت تیر

یکی از مهم ترین بخش های اقتصادی کشورهای در حال توسعه، صنعت ساخت و ساز می باشد. این صنعت علاوه بر مصرف مقدار زیادی مصالح خام، موجب تولید حجم بالایی از ضایعات نیز می گردد که اصطلاحا به آن ضایعات ساختمانی یا نخاله ساختمانی گفته می شود.

باید توجه داشت که شهروندان باید از طریق شرکت های حمل نخاله ساختمانی اقدام به حمل و تخلیه مناسب ضایعات ساختمانی خود در محل های معین نمایند.

ضایعات ساختمانی نخاله های جامدی هستند که از ساخت و ساز ، بازسازی و یا تخریب ساختمان ها، پل ها و … حاصل می شوند.

خرید و فروش ضایعات ساختمانی در هفت تیر

امروزه با افزایش صنعت ساخت و ساز و تولید ضایعات ساختمانی، بازیافت آن‌ها در این صنعت، اقدام مهمی در جهت کاهش هزینه‌ها و مصرف مواد خام اولیه محسوب می‌شود و امروزه یکی از مهمترین منابع تأمین ماده اولیه محصولات فولادی و آهنی هستند.

به همین دلیل تعدادی از افراد و مجموعه‌ها به خرید این محصولات اقدام می‌کنند و نیز این امر موجب جبران بخشی از هزینه‌های ساخت‌وساز می‌شود.

خریدار مصالح ساختمانی فرسوده طبیعی

مصالح ساختمانی را به طور کلی می توان به طور کلی به دو منبع طبیعی و مصنوعی طبقه بندی کرد. مواد طبیعی مواردی هستند که توسط صنایع فناوری پردازش می شوند ، از جمله آن ها می شود به چوب یا شیشه اشاره کرد.

مواد مصنوعی پس از تغییراتی که توسط انسان ها صورت می گیرد به موادی مانند پلاستیک و رنگهای نفتی ، گیاهان گل ، سنگ و الیاف تبدیل می شوند. همه این مواد چه طبیعی و چه مصنوعی پس از بازیافت می توانند در صنعت مورد استفاده قرار بگیرند.

ضایعات هفت تیر

بهترین خریدار ضایعات ساختمانی هفت تیر تهران

سالانه با ساخت خانه های جدید و تخریب برخی بنا و همچنین تعمیر ساختمان ها، مقدار زیادی اقلام ساختمانی فرسوده و ضایعات ساختمانی تولید می شود. بسیاری از این مصالح دور ریخته می شوند زیرا دیگر به این صورت قابل بازیافت نیستند.

رها کردن آن ها در طبیعت در مناطق مختلف مشکلات زیست محیطی بسیار جدی به بار آورده است و این درحالی است که می توان با خرید اقلام ساختمانی فرسوده و بازیافت آن دوباره از آن ها در صنعت و ساختمان سازی استفاده کرد.

این کار بسیار مهم است و میتوان علاوه بر نجات محیط زیست، مواد اولیه ی لازم را تا حدی تامین نمود. بنگاه ضایعاتی تهران در زمینه ی خرید اقلام ساختمانی فرسوده فعالیت می کند و با بازیافت این اقلام به شیوه ی درست و اصولی قدم مهمی در این جهت بر می دارد.


شما مشتریان عزیز میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۴۶۹۲۰۴ تماس حاصل فرمایید.


خرید انواع ضایعات ساختمانی در هفت تیر تهران

تخریب سازه ها و ساختمان ها موجب تولید ضایعات چوبی ، شیشه ای و پلاستیکی می گردد. این مواد را می توان بازیافت نموده و مجددا استفاده نمود. بخش قابل توجهی از چوب مصرفی جهان، صرف کارهای ساخت و ساز می شود.

از این رو بازیافت آن از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد. ضایعات پلاستیکی ناشی از PVC ، لوله کشی های ساختمان و … بوده و ضایعات شیشه ای نیز حاصل از شیشه های در و پنجره ، قفسه های شیشه ای می باشد.

بازیافت انواع مصالح ساختمانی اسقاطی

بسیاری از مواد طبیعی موجود در ساختمان ها که به زباله تبدیل می شوند مانند خاک رس ، شن ، چوب و سنگ ، حتی از شاخه و برگ قابل بازیافت هستند. برخی از این مواد خام و برخی ترکیبی از چند ماده می باشند.

بازیافت مصالح ساختمانی در بسیاری از کشورها یک صنعت مستقل بوده و از این مواد معمولاً در کارهای تخصصی خاص مانند نجاری ، لوله کشی ، سقف سازی و عایق بندی استفاده می شود.

قیمت خرید نخاله ساختمان

خرید ضایعات ساختمانی قیمت متفاوتی داشته و بر اساس نوع ضایعات تعیین می گردد. کلیه ضایعات و لوازم فرسوده  شمارا در هفت تیر تهران خریداریم. اگر ضایعاتی دارید و برای فروش به دنبال مشتری می گردید که با قیمت منصفانه ای آن را از شما خریداری کند قبل از اینکه با دلالان صحبت کنید ابتدا با ما تماس بگیرید ما ضایعات شما را با قیمت بالاتری از خورده کاسب های محل خریداری می کنیم.

بهترین مرکز خرید ضایعات ساختمانی در هفت تیر تهران بنگاه ضایعاتی تهران میباشد, شما مشتریان عزیز میتوانید فقط با یک تماس ما را در شرکت و محل فروش ضایعاتی خود ببینید.

مرکز خرید ضایعات ساختمانی در هفت تیر

امروزه شرکت های بسیار زیادی در مزایده های مختلف ضایعات خود را به مزایده می‌گذارند تا بتوانند آن را با قیمت مناسب و قیمت خوب به فروش برسانند ولی مطمئن باشید ک شرکت ما به بالاترین قیمت روز ضایعات شما را خریداری کرده در محل باسکول تسویه نقدی هم انجام میدهد.

ما ضایعات شما و کلیه شرکتهایی که قصد فروش ضایعات خود را در هفت تیر تهران دارند خرید میکنیم و با بهترین دستگاه های ذوب آهن آنها را ذوب میکنیم و به عنوان مواد اولیه در صنایع مختلف آن را به کار میبریم.

مراحل بازیافت آهن
1 پس از خرید ضایعات آهن و جمع‌آوری آن در سوله‌ها یا انبارهای مخصوص نوبت به جداسازی قراضه‌های فلزی و غیرفلزی می‌شود. این کار با استفاده از آهنرباهای مغناطیسی بزرگ انجام می‌شود. بدین‌وسیله ضایعات به آهنربا چسبیده و ضایعات غیرفلزی از آن جدا می‌شوند.
2 با استفاده از خردکن‌ها قطعات بزرک را بخش‌های کوچک تبدیل کرد تا هم حمل‌ونقل آن وهم فرایند ذوب به‌راحتی انجام شود
3 قدم بعدی ذوب کردن فلز قراضه در کوره‌های بزرگ ذوب‌آهن است. هر فلز به کوره خاصی می‌رود که مختص آن فلز طراحی شده است. بسته به‌اندازه کوره، عملیات ذوب ممکن است بین چند دقیقه تا چند ساعت طول بکشد. اما نکته مهمی که در مورد این کار مطرح است نیاز کمتر به انرژی برای ضایعات نسبت به سنگ‌آهن است.

قیمت روز ضایعات ساختمانی در هفت تیر

قیمت ضایعات می تواند بسته به شرایط و عوامل گوناگونی، تغییر کند. به صورت کلی ضایعات برای صنایع مختلفی سودمند است.

از این رو بهتر است تا با قیمت روز ضایعات آشنایی داشته باشید. ضایعات به طیف وسیعی از مواد و لوازم دور انداخته شده اطلاق می شود.

قیمت ضایعات آهن در مرکز خرید و فروش ضایعات وابسته به زمان، مکان و شخص فروشنده متغیر است. قیمت ضایعات معمولا به دو صورت تعیین می شود یا به ‌طور مستقیم و از طریق مذاکره بین خریدار و فروشنده انجام می شود و یا به وسیله اینترنت و سایت های آنلاین قیمت گذاری شده و به فروش می رسند.

البته توجه داشته باشید که این سایت ها به هیچ وجه مشکل ندارند، بلکه به دلیل نوسانات شدید بازار به روز رسانی مرتب آن ها امری دشوار است. بنابراین احتمال خطا در اعلام قیمت ها وجود دارد.

سوالات متداول خرید ضایعات

میزان خرید ضایعات چند کیلو می باشد ؟

بنگاه ضایعات تهران ضایعات شما را از یک کیلو تا بالای 100 تن خریداری میکند و میانگین وزنی وجود ندارد.

محل خرید و فروش ضایعات کجاست؟

محل خرید و فروش ضایعات می تواند در محل شما و یا انبار مرکزی بنگاه ضایعات تهران ا انجام شود.

نحوه تسویه حساب خرید ضایعات به چه صورت هست

نحوه تسویه حساب خرید ضایعات در محل باسکول به صورت نقد انجام میشود.

مدت زمان مراجعه بنگاه ضایعات تهران به محل خرید ضایعات چقدر هست؟

پس از تماس شما با بنگاه ضایعاتی تهران , ما وسایل مورد نیاز به سمت محل خرید ضایعات حرکت میکنیم و بستگی به فاصله از محل و مبدا هستش.

قیمت خرید ضایعات چند می باشد ؟

قیمت خرید ضایعات بستگی به قیمت روز ضایعات دارد و نوسان قیمتی وجود دارد , پس قبل از فروش ضایعات حتما برای قیمت با ما تماس بگیرید.

 


جهت فروش ضایعات خود با ما تماس بگیرید


بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *