ضایعات اوین

خرید ضایعات آهن یکی از خدمات بنگاه ضایعات تهران در اوین می باشد .امروزه در صنعت ضایعات و بازیافت، تمام فلزات بازیافت می شود.فلزاتی که قابلیت بازیافت شدن را دارند عبارتند از: ضایعات فولاد، آهن، سرب، آلومینیوم، مس، فولاد ضد زنگ و… شما مشتریان عزیز می توانید جهت فروش ضایعات با شماره ۰۹۱۲۵۴۶۹۲۰۴ تماس حاصل فرمایید.

خریدار ضایعات ساختمانی در اوین

به پسماندهای باقی مانده از عملیات ساختمانی ضایعات ساختمانی می‌گویند. افزایش ساخت‌وساز و تولید ضایعات ساختمانی معضلاتی از جمله آلودگی زیست محیطی، افزایش مرگ‌ومیر در اثر برخورد اتومبیل‌ها با آن‌ها و زشت شدن فضای شهر را به دنبال دارد.

ما ضایعات شما و کلیه شرکتهایی که قصد فروش ضایعات خود را دارند خرید می کنیم و با بهترین دستگاههای ذوب آهن آنها را ذوب می کنیم و به عنوان مواد اولیه در صنایع مختلف آن را به کار می بریم.

خریدار آهن آلات و ضایعات ساختمانی

یکی از مهم ترین بخش های اقتصادی کشورهای در حال توسعه، صنعت ساخت و ساز می باشد. این صنعت علاوه بر مصرف مقدار زیادی مصالح خام، موجب تولید حجم بالایی از ضایعات نیز می گردد که اصطلاحا به آن ضایعات ساختمانی یا نخاله ساختمانی گفته می شود.

باید توجه داشت که شهروندان باید از طریق شرکت های حمل نخاله ساختمانی اقدام به حمل و تخلیه مناسب ضایعات ساختمانی خود در محل های معین نمایند.

ضایعات ساختمانی نخاله های جامدی هستند که از ساخت و ساز ، بازسازی و یا تخریب ساختمان ها، پل ها و … حاصل می شوند. نخاله های ساختمانی شامل بتن، چوب، گچ و … می باشد.

 بازیافت ضایعات

بازیافت ضایعات یکی از راه‌های اصلی برای حفظ محیط زیست است فرآیندی است که به وسیله آن مواد باقی‌مانده و ضایعات قابل استفاده‌ای که از فرآیندهای تولیدی، خانگی یا صنعتی بدست می‌آید، بازیابی و به سیکل تولیدی برمی‌گردانند. این فرآیند می‌تواند منجر به کاهش مصرف منابع طبیعی و انرژی شود و در نتیجه به حفظ محیط زیست کمک کند.

مزایای فروش و بازیافت ضایعات

 1. حفظ محیط زیست: با فروش و بازیافت ضایعات، می‌توان به کاهش آلودگی هوا، آب و خاک، حفظ تنوع زیستی و کاهش استفاده از منابع طبیعی کمک کرد.
 2. کسب درآمد: با فروش ضایعات، می‌توانید درآمد اضافی کسب کنید و در عین حال در فرآیند بازیافت ضایعات، مواد بازیابی شده را به قیمت مناسبی به بازار عرضه کنید.
 3. کاهش هزینه‌ها: با بازیافت ضایعات در داخل سازمان یا صنعت، هزینه‌های مربوط به خرید مواد اولیه کاهش یافته و از این طریق می‌توانید به توسعه اقتصادی کمک کنید.

ضایعات ساختمان اوین

نکات قابل توجه برای فروش ضایعات

دسترسی به اطلاعات: قبل از شروع فرآیند فروش و بازیافت ضایعات، بهتر است به دنبال اطلاعات کامل و دقیق درباره نحوه انجام و قیمت‌گذاری این فرآیند باشید.
ارزشیابی مواد بازیافتی: قبل از عرضه مواد بازیافتی، حتماً ارزشیابی لازم را انجام داده و قیمت مناسبی برای آن‌ها تعیین کنید.
رعایت مقررات: در فرآیند فروش و بازیافت ضایعات، حتماً مقررات و قوانین مربوط به حمایت از محیط زیست و بازیافت را رعایت کنید.
با استفاده از روش‌های مناسب و بازیافت ضایعات خود، نه تنها می‌توانید به حفظ محیط زیست کمک کنید، بلکه از این فرآیند بهره‌وری اقتصادی هم ببرید. بنابراین، بهتر است از این فرصت استفاده کنید و ضایعات خود را به نحو احسنتی فروش و بازیافت کنید.

قیمت خرید نخاله ساختمان

خرید ضایعات ساختمانی قیمت متفاوتی داشته و بر اساس نوع ضایعات تعیین می گردد. کلیه ضایعات و لوازم فرسوده  شما را در اوین تهران خریداریم. اگر ضایعاتی دارید و برای فروش به دنبال مشتری می گردید که با قیمت منصفانه ای آن را از شما خریداری کند قبل از اینکه با دلالان صحبت کنید ابتدا با ما تماس بگیرید ما ضایعات شما را با قیمت بالاتری از خورده کاسب های محل خریداری می کنیم.

خرید ضایعات ساختمانی در اوین به منظور بازیافت این نخاله ها انجام می شود. علاوه بر این برای خریدار ضایعات ساختمانی کسب درآمد به همراه دارد.ضایعات ساختمانی فلزی، شیشه ای، پلاستیکی، چوب، آجر و بلوک از جمله ضایعات قابل بازیافت می باشند.

بهترین مرکز خرید ضایعات ساختمانی در اوین تهران بنگاه ضایعاتی تهران می باشد, شما مشتریان عزیز می توانید فقط با یک تماس ما را در شرکت و محل فروش ضایعاتی خود ببینید.

خرید انواع ضایعات ساختمانی در اوین – ۰۹۱۲۵۴۶۹۲۰۴

بنگاه ضایعات تهران خریدار ضایعات در اوین تهران با خرید فلزاتی مانند مس ، برنج ، آلومینیوم ،آهن، چدن، و سایر مواد ضایعات آهنی که در اطراف خود بی استفاده مانده اند و این ضایعات فلزی نباید دور ریخته شوند در عوض ، آنها باید به درستی بازیافت شده و تبدیل به مواد قابل استفاده جدید شوند.

شرکت های بسیار زیادی در مزایده های مختلف ضایعات خود را به مزایده می‌گذارند تا بتوانند آن را با قیمت مناسب و قیمت خوب به فروش برسانند ولی مطمئن باشید ک شرکت ما به بالاترین قیمت روز ضایعات شما را خریداری کرده در محل باسکول تسویه نقدی هم انجام میدهد.

 روش‌های فروش ضایعات

 • بازاریابی آنلاین: امروزه، از طریق وب‌سایت‌ها و پلتفرم‌های آنلاین می‌توانید ضایعات خود را بفروشید یا مواد بازیافتی خود را به بازار عرضه کنید.
 • ارتباط با شرکت‌های مجاز: با برقراری ارتباط با شرکت‌هایی که به خرید و بازیافت ضایعات می‌پردازند، می‌توانید به راحتی ضایعات خود را بفروشید و با ارزش‌افزوده بیشتری بهره‌برداری کنید.
 • همکاری با مؤسسات خیریه: در صورتی که ضایعات شما قابلیت استفاده مجدد دارند، می‌توانید با همکاری با مؤسسات خیریه، ضایعات خود را به عنوان منابع مورد نیاز آن‌ها اهدا کنید.

خرید و فروش ضایعات ساختمانی در اوین

امروزه با افزایش صنعت ساخت و ساز و تولید ضایعات ساختمانی، بازیافت آن‌ها در این صنعت، اقدام مهمی در جهت کاهش هزینه‌ها و مصرف مواد خام اولیه محسوب می‌شود و امروزه یکی از مهمترین منابع تأمین ماده اولیه محصولات فولادی و آهنی هستند.

به همین دلیل تعدادی از افراد و مجموعه‌ها به خرید این محصولات اقدام می‌کنند و نیز این امر موجب جبران بخشی از هزینه‌های ساخت‌وساز می‌شود.

ضایعاتی اوین

عوامل تاثیر گذار در قیمت ضایعات

قیمت روز خرید ضایعات آهن مطابق با قیمت روز جهانی تعیین می گردد. البته در برخی از مواقع نیز در هنگام خرید و فروش قیمت ها با رضایت دو طرفین مشخص می شود.

آهن جزء آن دسته از فلزاتی است که اهمیت زیادی در سرمایه کشور دارد و بسیاری از صنایع و کارخانه های مواد اولیه خواهان آن هستند. به همین خاطر افزایش عرضه و تقاضا مستقیماً بر قیمت خرید ضایعات آهنی تأثیر خواهد داشت.

درجه بندی ضایعات در بازار

 1. درجه ۱ : برای مثال بدنه موتو سیکلت، مفتول های به شکل کلاف، سیم، بدنه کشتی، آبگرمکن، شوفاژ و همچنین ورق ترانس و به علاوه آرمیچر فاقد فلز آلومینیوم می باشد.
 2. درجه ۲ : بشکه، کمد، بدنه خودرو، اگزوز خودرو و همچنین بدنه بزرگ، توری مرغ و.. در دسته ضایعات درجه دوم قرار می گیرند.
 3. درجه ۳ : اگزوز، فیلتر نسوخته، آهن بی کیفیت مانند حلبی و… در دسته ضایعات درجه ۳ قرار می گیرند.
 4. گالوانیزه : این دسته شامل، کانال کولر، لوله آب و همچنین بسیاری دیگر از محصولات که دارای روکش گالوانیزه هستند می شود.
 5. بار ممنوع : شامل ابزار آلات و ادوات جنگی و همچنین قلم جوش و… هستند.

خرید ضایعات ساختمانی آهن ، چوب ، پلاستیک در اوین تهران

تخریب سازه ها و ساختمان ها موجب تولید ضایعات چوبی ، شیشه ای و پلاستیکی می گردد. این مواد را می توان بازیافت نموده و مجددا استفاده نمود. بخش قابل توجهی از چوب مصرفی جهان، صرف کارهای ساخت و ساز می شود.

از این رو بازیافت آن از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد. ضایعات پلاستیکی ناشی از PVC ، لوله کشی های ساختمان و … بوده و ضایعات شیشه ای نیز حاصل از شیشه های در و پنجره ، قفسه های شیشه ای می باشد.

بازیافت نخاله های ساختمانی

امروزه به دلیل افزایش جمعیت جهان و در نتیجه افزایش ساخت و ساز، حجم نخاله های ساختمانی تولید شده نیز افزایش چشمگیری یافته است.

همان طور که پیشتر نیز بیان گردید، اشغال زمین های مفید، افزایش نیاز به زمین برای دفن و کاهش مواد خام از جمله معضلات تولید بی رویه ضایعات ساختمانی می باشند. از این رو خرید ضایعات ساختمانی و بازیافت آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

قیمت روز ضایعات ساختمانی

قیمت ضایعات می تواند بسته به شرایط و عوامل گوناگونی، تغییر کند. به صورت کلی ضایعات برای صنایع مختلفی سودمند است.

از این رو بهتر است تا با قیمت روز ضایعات آشنایی داشته باشید. ضایعات به طیف وسیعی از مواد و لوازم دور انداخته شده اطلاق می شود.

قیمت ضایعات آهن در مرکز خرید و فروش ضایعات وابسته به زمان، مکان و شخص فروشنده متغیر است. قیمت ضایعات معمولا به دو صورت تعیین می شود یا به ‌طور مستقیم و از طریق مذاکره بین خریدار و فروشنده انجام می شود و یا به وسیله اینترنت و سایت های آنلاین قیمت گذاری شده و به فروش می رسند.

سوالات متداول خرید ضایعات
نحوه تسویه حساب به چه صورت هست؟ نحوه تسویه حساب خرید ضایعات در محل باسکول به صورت نقد انجام میشود.
مدت زمان مراجعه به محل خرید چقدر هست؟ پس از تماس شما با بنگاه ضایعاتی تهران بستگی به فاصله از محل و مبدا هستش.
میزان خرید ضایعات چند کیلو می باشد ؟ بنگاه ضایعات تهران ضایعات شما را از یک کیلو تا بالای ۱۰۰ تن خریداری میکند و میانگین وزنی وجود ندارد.
محل خرید و فروش ضایعات کجاست؟ محل خرید و فروش ضایعات می تواند در محل شما و یا انبار مرکزی بنگاه ضایعات تهران انجام شود.
قیمت خرید ضایعات چند می باشد ؟ قیمت خرید ضایعات بستگی به قیمت روز ضایعات دارد و نوسان قیمتی وجود دارد , پس قبل از فروش ضایعات حتما برای قیمت با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *