ضایعات میرداماد

بنگاه ضایعات تهران برای خرید و فروش ضایعات در میرداماد تهران با بهترین و بالاترین قیمت روز و تسویه حساب نقدی به صورت شبانه روزی در خدمت همشهریان تهرانی میباشد و در صورت نیاز کافیست تماس حاصل فرمایید.


شما مشتریان عزیز میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۴۶۹۲۰۴ تماس حاصل فرمایید.


خریدار ضایعات ساختمانی

افزایش ساخت‌وساز و تولید ضایعات ساختمانی معضلاتی از جمله آلودگی زیست محیطی، افزایش مرگ‌ومیر در اثر برخورد اتومبیل‌ها با آن‌ها و زشت شدن فضای شهر را به دنبال دارد.

ما ضایعات شما و کلیه شرکتهایی که قصد فروش ضایعات خود را دارند خرید میکنیم و با بهترین دستگاههای ذوب آهن آنها را ذوب میکنیم و به عنوان مواد اولیه در صنایع مختلف آن را به کار میبریم.

 • درب و پنجره ها
 • پسماند های ساختمانی
 • نخاله ها
 • لوله ها
 • میخ ها
 • سیم های برق
 • پایه های فلزی
 • عایق ها
 • کولر های فرسوده
 • میلگرد ها
 • شیر الات
 • لوله های پلاستیکی

ضایعات ساختمانی شامل موارد بسیاری بوده که فقط چند نمونه از آن را برای شما در موارد بالا ذکر کردیم.

مرکز خرید ضایعات ساختمانی در میرداماد

امروزه شرکت های بسیار زیادی در مزایده های مختلف ضایعات خود را به مزایده می‌گذارند تا بتوانند آن را با قیمت مناسب و قیمت خوب به فروش برسانند ولی مطمئن باشید ک شرکت ما به بالاترین قیمت روز ضایعات شما را خریداری کرده در محل باسکول تسویه نقدی هم انجام میدهد.

بهترین خریدار ضایعات در میرداماد تهران با خرید فلزاتی مانند مس ، برنج ، آلومینیوم ،آهن، چدن، و سایر مواد ضایعات آهنی که در اطراف خود بی استفاده مانده اند میخرد و این ضایعات فلزی نباید دور ریخته شوند در عوض ، آنها باید به درستی بازیافت شده و تبدیل به مواد قابل استفاده جدید شود.

درجه بندی ضایعات

ضایعات دارای درجه بندی هایی هستند که بر قیمت ضایعات تاثیر می گذارد. برای مثال شاهد حضور ضایعات درجه 1، درجه 2، درجه 3، درجه سنگین 1، درجه سنگین 2، درجه سبک 1، درجه سبک 2 و … هستیم. هر کدام از ضایعات موجود در این درجه بندی ها، دارای کیفیتی متفاوت هستند. به همین دلیل قیمت ضایعات با درجه بندی مختلف، با یکدیگر فرق خواهد کرد

خریدار انواع ضایعات و نخاله ساختمانی در میرداماد

یکی از مهم ترین بخش های اقتصادی کشورهای در حال توسعه، صنعت ساخت و ساز می باشد. این صنعت علاوه بر مصرف مقدار زیادی مصالح خام، موجب تولید حجم بالایی از ضایعات نیز می گردد که اصطلاحا به آن ضایعات ساختمانی یا نخاله ساختمانی گفته می شود.

باید توجه داشت که شهروندان باید از طریق شرکت های حمل نخاله ساختمانی اقدام به حمل و تخلیه مناسب ضایعات ساختمانی خود در محل های معین نمایند.

ضایعات ساختمانی نخاله های جامدی هستند که از ساخت و ساز ، بازسازی و یا تخریب ساختمان ها، پل ها و … حاصل می شوند. نخاله های ساختمانی شامل بتن، چوب، گچ و … می باشد.

ضایعات میر داماد

محصولات فلزی

این گروه از محصولات عمر چندانی ندارند و یک کالای خاص محسوب می‌شوند که امکان استفاده مجدد از آنها در جایی وجود دارد؛ مثل ریل راه آهن یا میل‌گرد نو.

ضایعات غیرفلزی

شامل هر چیز غیر فلزی می‌شود. مانند پلاستیک و پلیمر، لاستیک، شیشه، کاغذ و کارتن، چوب و تخته، منسوجات و چرم، سنگ و آجر و سرامیک، مواد شیمیایی، روغن، ضایعات کشاورزی.

ضایعات الکترونیک و الکتریکی

هر وسیله‌ای که به نوعی با برق سروکار دارد، در این گروه قرار می‌گیرد؛ بعضی از سیم و کابل و باتری‌ها نیز در دسته ضایعات الکترونیک قرار می‌گیرند نه فلزی. این گروه شامل موبایل و تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر و لوازم جانبی، قطعات برقی صنعتی، وسایل برقی خانگی و دستگاه‌های فرسوده و اسقاطی می‌شود.

قیمت خرید نخاله ساختمان

خرید ضایعات ساختمانی قیمت متفاوتی داشته و بر اساس نوع ضایعات تعیین می گردد. کلیه ضایعات و لوازم فرسوده  شمارا در میرداماد تهران خریداریم. اگر ضایعاتی دارید و برای فروش به دنبال مشتری می گردید که با قیمت منصفانه ای آن را از شما خریداری کند قبل از اینکه با دلالان صحبت کنید ابتدا با ما تماس بگیرید ما ضایعات شما را با قیمت بالاتری از خورده کاسب های محل خریداری می کنیم.

خرید ضایعات ساختمانی در میرداماد به منظور بازیافت این نخاله ها انجام می شود. علاوه بر این برای خریدار ضایعات ساختمانی کسب درآمد به همراه دارد.ضایعات ساختمانی فلزی، شیشه ای، پلاستیکی، چوب، آجر و بلوک از جمله ضایعات قابل بازیافت می باشند.

بهترین مرکز خرید ضایعات ساختمانی در میرداماد تهران بنگاه ضایعاتی تهران میباشد, شما مشتریان عزیز میتوانید فقط با یک تماس ما را در شرکت و محل فروش ضایعاتی خود ببینید.

مراحل بازیافت آهن
1 پس از خرید ضایعات آهن و جمع‌آوری آن در سوله‌ها یا انبارهای مخصوص نوبت به جداسازی قراضه‌های فلزی و غیرفلزی می‌شود. این کار با استفاده از آهنرباهای مغناطیسی بزرگ انجام می‌شود. بدین‌وسیله ضایعات به آهنربا چسبیده و ضایعات غیرفلزی از آن جدا می‌شوند.
2 با استفاده از خردکن‌ها قطعات بزرک را بخش‌های کوچک تبدیل کرد تا هم حمل‌ونقل آن وهم فرایند ذوب به‌راحتی انجام شود
3 قدم بعدی ذوب کردن فلز قراضه در کوره‌های بزرگ ذوب‌آهن است. هر فلز به کوره خاصی می‌رود که مختص آن فلز طراحی شده است. بسته به‌اندازه کوره، عملیات ذوب ممکن است بین چند دقیقه تا چند ساعت طول بکشد. اما نکته مهمی که در مورد این کار مطرح است نیاز کمتر به انرژی برای ضایعات نسبت به سنگ‌آهن است.

خرید و فروش ضایعات ساختمانی

امروزه با افزایش صنعت ساخت و ساز و تولید ضایعات ساختمانی، بازیافت آن‌ها در این صنعت، اقدام مهمی در جهت کاهش هزینه‌ها و مصرف مواد خام اولیه محسوب می‌شود و امروزه یکی از مهمترین منابع تأمین ماده اولیه محصولات فولادی و آهنی هستند.

به همین دلیل تعدادی از افراد و مجموعه‌ها به خرید این محصولات اقدام می‌کنند و نیز این امر موجب جبران بخشی از هزینه‌های ساخت‌وساز می‌شود.

عوامل تاثیر گذار در قیمت ضایعات

قیمت روز خرید ضایعات آهن مطابق با قیمت روز جهانی تعیین می گردد. البته در برخی از مواقع نیز در هنگام خرید و فروش قیمت ها با رضایت دو طرفین مشخص می شود.

آهن جزء آن دسته از فلزاتی است که اهمیت زیادی در سرمایه کشور دارد و بسیاری از صنایع و کارخانه های مواد اولیه خواهان آن هستند. به همین خاطر افزایش عرضه و تقاضا مستقیماً بر قیمت خرید ضایعات آهنی تأثیر خواهد داشت.

خرید انواع ضایعات ساختمانی در میر داماد تهران

تخریب سازه ها و ساختمان ها موجب تولید ضایعات چوبی ، شیشه ای و پلاستیکی می گردد. این مواد را می توان بازیافت نموده و مجددا استفاده نمود. بخش قابل توجهی از چوب مصرفی جهان، صرف کارهای ساخت و ساز می شود.

از این رو بازیافت آن از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد. ضایعات پلاستیکی ناشی از PVC ، لوله کشی های ساختمان و … بوده و ضایعات شیشه ای نیز حاصل از شیشه های در و پنجره ، قفسه های شیشه ای می باشد.

قیمت روز ضایعات ساختمانی در میر داماد

قیمت ضایعات می تواند بسته به شرایط و عوامل گوناگونی، تغییر کند. به صورت کلی ضایعات برای صنایع مختلفی سودمند است.

از این رو بهتر است تا با قیمت روز ضایعات آشنایی داشته باشید. ضایعات به طیف وسیعی از مواد و لوازم دور انداخته شده اطلاق می شود.

قیمت ضایعات آهن در مرکز خرید و فروش ضایعات وابسته به زمان، مکان و شخص فروشنده متغیر است. قیمت ضایعات معمولا به دو صورت تعیین می شود یا به ‌طور مستقیم و از طریق مذاکره بین خریدار و فروشنده انجام می شود و یا به وسیله اینترنت و سایت های آنلاین قیمت گذاری شده و به فروش می رسند.

البته توجه داشته باشید که این سایت ها به هیچ وجه مشکل ندارند، بلکه به دلیل نوسانات شدید بازار به روز رسانی مرتب آن ها امری دشوار است. بنابراین احتمال خطا در اعلام قیمت ها وجود دارد.

سوالات متداول خرید ضایعات

میزان خرید ضایعات چند کیلو می باشد ؟

بنگاه ضایعات تهران ضایعات شما را از یک کیلو تا بالای 100 تن خریداری میکند و میانگین وزنی وجود ندارد.

محل خرید و فروش ضایعات کجاست؟

محل خرید و فروش ضایعات می تواند در محل شما و یا انبار مرکزی بنگاه ضایعات تهران ا انجام شود.

نحوه تسویه حساب خرید ضایعات به چه صورت هست

نحوه تسویه حساب خرید ضایعات در محل باسکول به صورت نقد انجام میشود.

مدت زمان مراجعه بنگاه ضایعات تهران به محل خرید ضایعات چقدر هست؟

پس از تماس شما با بنگاه ضایعاتی تهران , ما وسایل مورد نیاز به سمت محل خرید ضایعات حرکت میکنیم و بستگی به فاصله از محل و مبدا هستش.

قیمت خرید ضایعات چند می باشد ؟

قیمت خرید ضایعات بستگی به قیمت روز ضایعات دارد و نوسان قیمتی وجود دارد , پس قبل از فروش ضایعات حتما برای قیمت با ما تماس بگیرید.

 


جهت فروش ضایعات خود با ما تماس بگیرید


بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *