ضایعات در شهرآرا تهران

بزرگترین خریدار ضایعات در شهرآرا تهران با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه خرید و فروش ضایعات بای ضایعات میباشد.که با خرید ضایعات آهن با تسویه نقدی در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد.

بهترین خریدار ضایعات آهن در شهرآرا

بای ضایعات تهران به عنوان بهترین خریدار ضایعات در شهرآرا تهران و در ایران تاکنون قراردادهای بسیار زیادی را با بسیاری از شرکت‌ها کارخانه‌ها و تولید ها در زمینه خرید ضایعات از جمله خرید ضایعات آهن , خرید ضایعات آلومینیوم , خرید ضایعات مسی و خرید بسیاری از ضایعات منعقد کرده است.

توانسته است ضایعات آن ها را با قیمت بسیار مناسب و قیمت روز خریداری کند و تمامی شرکت ها و کارخانه هایی که فروش ضایعات را با ما انجام دادند رضایت بسیار زیادی از ما داشته و همچنین از مشتریان ثابت ما می باشد که همیشه ضایعات آهن و ضایعات آلومینیوم و کلیه ضایعات آن ها را با قیمت به روز و بسیار مناسب از آنها خریداری می‌کنیم.

مرکز خرید ضایعات در شهرآرا

بای ضایعات تهران بهترین مرکز خرید ضایعات در شهرآرا تهران میباشد , شما مشتریان عزیز میتوانید فقط با یک تماس ما را در شرکت و محل فروش ضایعاتی خود ببینید.

امروزه شرکت های بسیار زیادی در مزایده های مختلف ضایعات خود را به مزایده می‌گذارند تا بتوانند آن را با قیمت مناسب و قیمت خوب به فروش برسانند ولی مطمعن باشید ک شرکت ما به بالاترین قیمت روز ضایعات شما را خریداری کرده در محل باسکول تسویه نقدی هم انجام میدهد.

ضایعاتی شهر آرا

انواع ضایعات آهن و درجه بندی آن

  1. ضایعات آهن ویژه : که شامل ورق های فاقد زنگ زدگی، سرتیر آهن، رینگ های خودرو، تکه های ناودانی می‌شوند.
  2. ضایعات آهن درجه یک: شامل انواع وسایل و لوازم موتوری سنگین، انواع بدنه آبگرمکن، ریل قطار، انواع ورق‌های روغنی و سیاه رنگ دار و … می‌باشند.
  3.  درجه دو: در فروش و یا خرید ضایعات آهن بایستی با انواع ضایعات آهن آشنایی کامل داشته باشید، از جمله ضایعات آهن درجه دو می‌توان ضایعات آهن درب و پنجره، میلگرد کلاف شده، ورق‌های گالوانیزه، فنرهای بانداژ، تنه دوچرخه و موتورسیکلت را نام برد.
  4. ضایعات آهن درجه سه: شامل حلب بهداشتی فله، منبع اگزوز و شیلنگ های فشار قوی سوخته می‌باشد.

قیمت خرید و فروش ضایعات در شهرآرا

بطور کلی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت خرید ضایعات آهن ، میزان زنگ زدگی ، آلودگی و خرابی ، جنس و نوع آلیاژ می باشد. قیمت خرید ضایعات آهن گالوانیزه با نوع آلیاژی و روغنی آن متفاوت است.

بدیهی است که هرچه مقدار معایب ذکر شده در آهن قراضه بیشتر باشد ، قیمت آن نیز کاهش می یابد. قیمت خرید ضایعات آهن پرس شده با پرس نشده نیز با هم متفاوت است. قیمت خرید و فروش ضایعات آهن در اکثر موارد بر حسب کیلو اعلام می گرد.

اگر به دنبال فروش ضایعات آهن خود به بالاترین قیمت هستید، فقط کافیست با ما تماس بگیرید.


جهت اطلاع از قیمت خرید و فروش ضایعات خود میتوانید باشماره ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس بگیرید.


ضایعاتی شهرآرا تهران

بسیاری از مشتری‌های ما به دنبال خلاص شدن از شر ضایعات آهنی در کوتاه‌ترین زمان هستند. برای همین ما یک تیم متخصص از کارشناسان را جمع کرده‌ایم که در سریع‌ترین زمان به محل مورد نظر شما مراجعه و برآورد اقلام و ضایعات فلزی را انجام دهند.

شاید بپرسید منظور از خرید ضایعات فلزی در شهرآرا تهران، کدام یک از وسایل داخل خانه است؟ تمام وسایل فلزی و آهنی که عمر مفید خود را طی کرده و دیگر کاربردی ندارند را ضایعات فلزی می‌نامند. این محصولات اگرچه برای ادامه کاربرد کنونی دیگر به درد نخور هستند اما پتانسیل زیادی برای برگشتن به چرخه تولید خواهند داشت.

قیمت روز ضایعات آهن در شهرآرا تهران

قیمت ضایعات آهن در تهران بستگی به قیمت دلار و صادرات و تولید و تورم بستگی دارد که هر لحظه متغییر میباشد.قیمت ضایعات آهن بر حسب نوع آهن و تناژی که مورد خرید قرار می گیرد تعیین می شود. آهن آلات دارای انواع مختلفی هستند که برخی از آنها قیمت بیشتری نسبت به نمونه های دیگر دارند .

قیمت ضایعات آهن در تهران بستگی به قیمت روز ضایعات آهن دارد که جهت فهمیدن قیمت ضایعات در تهران باید با ما تماس بگیرید که در بالا شماره تماس را ذکر کردیم.

فواید بازیافت ضایعات آهن
  • باعث صرفه‌ جویی ۷۵ درصدی در مصرف انرژی می شود
  • بازیافت، صرفه ‌جویی ۹۰ % مواد اولیه را بهمراه دارد
  • میزان آلودگی هوا را تا ۸۶ % کاهش می دهد
  • با صنعت بازیافت تا ۹۷ % ضایعات معدن کاهش می یابد
  • کاهش ۷۶ % آلودگی آب

کاربرد ضایعات آهن

کاربرد ضایعات آهن در خطوط صنعتی در سراسر جهان بازیافت یا استفاده مجدد می شود. امروزه در بسیاری از کشورهای صنعتی، ضایعات آهن را خرد، دسته بندی کرده و علاوه بر طبقه بندی و جداسازی، با افزودنی های لازم در بخش قطعه سازی به فروش می رسانند. این ضایعات آهن در ایران برای ذوب در کوره ها استفاده می شود.

کوره های القایی که می توانند به دمای ۱۴۵۰ درجه سانتیگراد برسند، اغلب در ریخته گری ها برای تولید محصولات چدن استفاده می شوند، در حالی که کوره های قوس الکتریکی که می توانند به دمای ۱۹۵۰ تا ۲۰۰۰ درجه سانتیگراد برسند، در صنعت فولاد مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین قابل اجرا است. ریخته گری های سنتی از کوره های دوار چند تنی نیز استفاده می کنند.

ابتدا ورقه های نازکی از ضایعات فشرده شده به داخل کوره وارد می شود و چون این نوع ضایعات سریعتر ذوب می شوند، از ضایعات پرس برای شارژ کوره و حدود یک سوم کوره استفاده می شود و پس از ذوب این ضایعات، ضایعات ضخیم تر یا تحویل توسط فروشندگان ضایعات، بار زیادی را به داخل کوره می ریزند، که به دلیل ذوبی که در داخل کوره است، در مدت زمان کوتاه تری ذوب می شود. پس از یک تا دو ساعت، این قطعات معمولاً به طور کامل ذوب می شوند.

ضایعات شهرآرا

خرید ضایعات درب منزل و محل شما

خرید ضایعات در شهرآرا تهران جلو درب منزل تمام آن چیزی است که به تمامی خیال شما را راحت می‌کند. این را همیشه به یاد داشته باشید که ضایعات فلزات و وسایل آهنی وغیره هیچگاه زباله تلقی نخواهند شد. برای همین، کارشناسان بای ضایعات به دنبال خرید ضایعات فلزات در تهران هستند.

شما به عنوان فروشنده ضایعات، سود خواهید کرد. ما به عنوان کارفرمای خرید ضایعات در جلوی در منزل به رسالت خود در جهت حفظ محیط زیست عمل خواهیم کرد.

از طرفی ضایعات جمع آوری شده برای تفکیک و استفاده مجدد به بخش‌های مختلف دپو خواهد شد. پس دیگر نگران زباله‌های آهنی و مبلمان‌هایی که می خواهید دور بریزید نباشید. کارشناسان بای ضایعات تمام آن‌ها را از شما خریدار هستند.

خریدار زائدات و قراضه های آهنی در شهرآرا تهران

ضایعات یا قراضه به موادی گفته می شود که در ظاهر کاربردی ندارند و نمی توان به همان صورت از آن ها استفاده نمود در عوض می توان آن ها را بازیافت نموده و استفاده ی مجددی از آن ها داشت.

یکی از انواع ضایعات، ضایعات آهن می باشد. در واقع ابزار، وسایل، مصالح و… شما که از جنس آهن و یا آلیاژ های آن می باشند و عمر مفید آن ها تمام شده است و کاربردی برای شما ندارند ضایعات آهن محسوب می شوند.

ضایعات آهن را می توان به دو دسته ی خانگی و صنعتی تقسیم بندی نمود. از جمله ی ضایعات صنعتی می توان مصالح فرسوده و غیر قابل استفاده ی ساختمانی از جمله تیرآهن ها، میل گردها، نبشی ها و… را نام برد که قابلیت استفاده را ندارند.

به زائداتی که در کارخانه های سازنده ی مواد آهنی نیز تولید می شود اشاره نمود. ضایعات صنعتی معمولا دارای حجم بالایی می باشند به همین دلیل فروش و بازیافت آن ها خیلی به صرفه تر از معدوم کردن آن هاست.

شماره خریدار ضایعات آهن در شهرآرا تهران

خریدار ضایعات در تهران بای ضایعات تهران در خدمت شما عزیزان میباشد , ضایعات آهن و آلومینیوم عمده و خرده شما را خریداریم که با تسویه نقدی در محل باسکول تسویه حساب میکنیم . شماره تماس ما ۰۹۲۲۱۴۸۰۰۷۹  می باشد که با یک تماس میتوانید ما را در محل ضایعات خود ببینید .

ناحیه دیدگاه ها غیرفعال است