ضایعات شمیران نو

بهترین مرکز خرید ضایعات ساختمانی در شمیران نو تهران بنگاه ضایعاتی تهران میباشد، شما مشتریان عزیز میتوانید فقط با یک تماس ما را در شرکت و محل فروش ضایعاتی خود ببینید.


شرکت خرید و فروش ضایعات تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شهروندان تهرانی می باشد و در صورت نیاز فقط با شماره های ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶و یا ۰۹۲۲۱۴۸۰۰۷۹ تماس حاصل نمایید .


خرید انواع ضایعات ساختمانی در شمیران نو تهران

تخریب سازه ها و ساختمان ها موجب تولید ضایعات چوبی ، شیشه ای و پلاستیکی می گردد. این مواد را می توان بازیافت نموده و مجددا استفاده نمود. بخش قابل توجهی از چوب مصرفی جهان، صرف کارهای ساخت و ساز می شود.

از این رو بازیافت آن از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد. ضایعات پلاستیکی ناشی از PVC ، لوله کشی های ساختمان و … بوده و ضایعات شیشه ای نیز حاصل از شیشه های در و پنجره ، قفسه های شیشه ای می باشد.

خریدار مصالح ساختمانی فرسوده طبیعی

مصالح ساختمانی را به طور کلی می توان به طور کلی به دو منبع طبیعی و مصنوعی طبقه بندی کرد. مواد طبیعی مواردی هستند که توسط صنایع فناوری پردازش می شوند ، از جمله آن ها می شود به چوب یا شیشه اشاره کرد.

مواد مصنوعی پس از تغییراتی که توسط انسان ها صورت می گیرد به موادی مانند پلاستیک و رنگهای نفتی ، گیاهان گل ، سنگ و الیاف تبدیل می شوند. همه این مواد چه طبیعی و چه مصنوعی پس از بازیافت می توانند در صنعت مورد استفاده قرار بگیرند.

ضایعات شمیران نو

طبقه‌ بندی انواع نخاله‌ های ساختمانی

نخاله‌ های ساختمانی انواع مختلفی دارند.طبقه‌ بندی اصلی نخاله، بر اساس منشأ و ترکیب نخاله‌ های تخریب و ساخت یک سازه است. با استخراج دیدگاه‌ های فعالان ساخت‌ و ساز و پسماند، مهم‌ ترین نخاله‌ های ساختمانی را می‌ توان در قالب‌ موارد زیر طبقه‌ بندی کرد:

 1.  بتن، شیشه، فلزات آهنی، فلزات غیر آهنی، آجر و کاشی، مواد قیری، ضایعات گچ و متفرقه.
 2.  عایق، میخ، سیم برق، میلگرد به عنوان ضایعات مصالح ساختمانی و مصالح لایروبی، کنده درختان و قلوه سنگ‌ ها به عنوان ضایعات حاصل از فرایند آماده‌ سازی یک پروژه ساختمانی. این نخاله‌ ها، ممکن است سرب، آزبست یا سایر مواد خطرناک باشند.
 3. آجر، بتن و چوب، عمده‌ ترین پسماندهایی هستند که مقدار آنها برابر با ۱۰ تا ۱۵ درصد کل مصالح ساختمانی است.
 4. خاک، شیشه، گچ، بتن، سرامیک، سیمان، چوب، قیرگونی و سایر مواد مشابه.
 5. آجر، بتن، سنگ ساختماني، قطعات گچي، چوب، پلاستيک و فلزات.
 6. نخاله‌ ها مفهومی فراگیر دارند و مصالح مختلف مانند سنگ‌، آجر، بلوک، گچ‌، فولاد، شیشه، الوار، مصالح حاصل از لوله‌ کشی و برق‌ کشی، پوشش آسفالت بام و… را نیز شامل می‌ شود.

این مواد یا در محیط‌ زیست و حوادث طبیعی مانند زلزله، توفان، سیل و… تولید شده‌ اند و یا حاصل عملیات ساخت‌ و ساز و تخریب هستند.

بزرگترین خریدار ضایعات آهن در شمیران نو تهران

ضایعات آهن همان تکه ها و ضایعاتی بوده که از فولاد ساخته شده است و پس از مصرف می توان مجددا آن را ذوب کرد و برای ساخت محصولات آهنی استفاده کرد.

انواع ضایعات آهن را می توان از محل دورریز صنایع مختلفی همانند خطوط تولید فولاد، تولید لوازم خانگی، خودروسازی، پل سازی، آهنگری و ریخته گری، راه آهن، پرس کاری، تخریب خانه های کلنگی و قدیمی، ضایعات اماکن عمومی و ….. به دست آورد.

خریدار ضایعات آهن می تواند این ضایعات را از این قبیل صنایع خریداری کرده و آن ها را به کارخانه بازیافت آهن و سازندگان محصولات فولادی بفروشد.

انواع و درجات آهن ضایعاتی

 • آهن ضایعاتی سوپر ویژه : ضایعات آهن ساختمانی همانند تیرآهن، نبشی، میل گرد، ناودانی، گوشه ورق ضخیم و ……;که از آهن فروشی تهیه و استفاده میکنند و وقتی بلا استفاده میشود به ضایعاتی ها میفروشند.
 • ضایعات آهن ویژه : ضایعاتی همانند تکه نبشی، ورق روغنی بدون زنگ زدگی، انواع تسمه های آهنی، لوله های سیاه و ضخیم، پرسی میلگرد، موتور یخچال و …… در این دسته جای می گیرند.
 • آهن ضایعاتی درجه یک : این نوع ضایعات آهن شامل انواع لوازم موتوری سبک و سنگین، ریل قطار، انواع چرخ دنده، لوله سیاه صنعتی، شاسی خودروهای سنگین، دو سر آبگرمکن بدون رسوب شدگی، پروفیل و قوطی های بدون زنگ زدگی و ….. است.
 • آهن ضایعاتی درجه دو :در این دسته ضایعاتی همانند انواع توری ها، تسمه های کلاف شده، تنه موتورسیکلت و دوچرخه، انواع ورق ها و اتصالات گالوانیزه، فنرهای بانداژ، ضایعات آهن درها و پنجره ها، میل گرد کلاف شده و …. قرار می گیرند.
 • آهن ضایعاتی درجه سه :این دسته شامل ضایعاتی همانند منبع اگزوز خودروها، حلب های بهداشتی، ورق های گالوانیزه استفاده شده و رنگی، شلنگ های سوخته فشار قوی می شود.
 • ضایعات آهن درچه چهار :این دسته تنها شامل انواع پلیسه های زنگ نزده می شود.
 • ضایعات اهن روغنی : این ضایعات شامل ورق هایی است که در صنایع ماشین سازی، ماشین آلات صنعتی و کشاورزی و تولید قطعات و لوازم خودرو و …. استفاده می شود.
 • ضایعات گالوانیزه :این نوع ضایعات به آهن آلاتی گفته می شود که روی آن ها را با گالوانیزه پوشش می دهند. همانند لوله های آب، کانال های کولر.
 • ضایعات آلیاژی :این نوع آهن ضایعاتی شامل آهن آلاتی است که به صورت آلیاژی مرکب از فلزاتی همانند نیکل، کروم، منگنز و … ساخته می شود. همانند تسمه فنری سیم بکسل، میل لنگ، چرخ دنده، کمک فنر برش و آهنگری تهران.

خریدار ضایعات آهن و آلومینیوم در شمیران نو تهران

فرد یا شرکتی که به عنوان خریدار ضایعات آهن فعالیت می کند شاید یک شغل پر دردسر و آلوده داشته باشد اما در حقیقت، صاحب یک تجارت پرسود است. قراضه های آهن و فولاد به ازای وزن آنها قیمت گذاری می شوند. تغییرات قیمت آهن و فولاد خام بر قیمت قراضه ها نیز تاثیرگذار است.

خریدار ضایعات آهن، قراضه های آهن و فولاد را برای تولید مجدد درب و پنجره و نرده حفاظ آهنی ساختمان و همچنین سایر محصولات آلیاژی جمع آوری می کند. بنابراین این شغل را می توان شغلی سازگار با محیط زیست و مؤثر در افزایش بهره‌وری کارخانه ها و تولید برخی مصالح فلزی معرفی کرد.

قیمت خرید ضایعات در شمیران نو

قیمت ضایعات آهن به عوامل مختلفی بستگی دارد و بر این اساس قیمت آن هم متغیر است. عواملی همانند مکان و زمان خرید و فروش، نوع آهن قراضه ها، قیمت روز بازار، توافق فروشنده و خریدار ضایعات آهن، تعیین قیمت توسط سایت های اینترنتی، میزان کهنگی و زنگ زدگی ضایعات در برآورد قیمت ضایعات آهن تاثیرگذار است.

شغل خریدار ضایعات آهن از جمله مشاغلی است که نقش تاثیرگذاری در توسعه صنعت بازیافت آهن آلات دارد. بهترین خریدار ضایعات آهن در تهران پس از خرید قراضه های آهنی لوازم و محصولات آهنی مختلف آن ها را به کارخانه بازیافت ضایعات آهن انتقال می دهد.

در کارخانه بازیافت ضایعات آهن، این ضایعات خواص شیمیایی و فیزیکی آن ها مورد تست قرار می گیرد. پس از مشخص شدن درصد مواد تشکیل دهنده، این ضایعات به بخش بازیافت فلزات انتقال داده می شود تا عمل ذوب و ساخت محصولات جدید انجام شود.

سوالات متداول خرید ضایعات
نحوه تسویه حساب به چه صورت هست؟ نحوه تسویه حساب خرید ضایعات در محل باسکول به صورت نقد انجام میشود.
مدت زمان مراجعه به محل خرید چقدر هست؟ پس از تماس شما با بنگاه ضایعاتی تهران بستگی به فاصله از محل و مبدا هستش.
میزان خرید ضایعات چند کیلو می باشد ؟ بنگاه ضایعات تهران ضایعات شما را از یک کیلو تا بالای ۱۰۰ تن خریداری میکند و میانگین وزنی وجود ندارد.
محل خرید و فروش ضایعات کجاست؟ محل خرید و فروش ضایعات می تواند در محل شما و یا انبار مرکزی بنگاه ضایعات تهران انجام شود.
قیمت خرید ضایعات چند می باشد ؟ قیمت خرید ضایعات بستگی به قیمت روز ضایعات دارد و نوسان قیمتی وجود دارد , پس قبل از فروش ضایعات حتما برای قیمت با ما تماس بگیرید.

ناحیه دیدگاه ها غیرفعال است