خریداری ضایعات ساختمانی در چیذر

خرید ضایعات ساختمانی قیمت متفاوتی داشته و بر اساس نوع ضایعات تعیین می گردد. خرید ضایعات ساختمانی در ولنجک به منظور بازیافت این نخاله ها انجام می شود. علاوه بر این برای خریدار ضایعات ساختمانی کسب درآمد به همراه دارد. ضایعات ساختمانی فلزی، شیشه ای، پلاستیکی، چوب، آجر و بلوک از جمله ضایعات قابل بازیافت می باشند.


جهت فروش و یا استعلام قیمت ضایعات با شماره ۰۹۱۲۵۴۶۹۲۰۴ تماس حاصل نمایید .


معرفی ضایعات آهن

اگر تا به حال از ضایعات آهن شنیده‌اید اما نمی‌دانید چه چیزی هستند، با ما همراه باشید. ضایعات آهن به موادی اطلاق می‌شود که از فرآیند تولید یا مصرف آهن و فولاد به دست می‌آید. این مواد قابلیت بازیافت دارند و در صنعت‌های مختلف به کار می‌روند.

ضایعات ساختمانی

اصطلاحا به پسماندهای باقی مانده از عملیات ساختمانی ضایعات ساختمانی می‌گویند. افزایش ساخت‌وساز و تولید ضایعات ساختمانی معضلاتی از جمله آلودگی زیست محیطی، افزایش مرگ‌ومیر در اثر برخورد اتومبیل‌ها با آن‌ها و زشت شدن فضای شهر را به دنبال دارد.

ضایعات ساختمانی

خرید و فروش ضایعات ساختمانی ولنجک

امروزه با افزایش صنعت ساخت و ساز و تولید ضایعات ساختمانی، بازیافت آن‌ها در این صنعت، اقدام مهمی در جهت کاهش هزینه‌ها و مصرف مواد خام اولیه محسوب می‌شود و امروزه یکی از مهمترین منابع تأمین ماده اولیه محصولات فولادی و آهنی هستند. به همین دلیل تعدادی از افراد و مجموعه‌ها به خرید این محصولات اقدام می‌کنند و نیز این امر موجب جبران بخشی از هزینه‌های ساخت‌وساز می‌شود.

خریدار کلی و جزئی ضایعات آهن

ما ضایعات شما را وکلیه شرکتهایی که خریدضایعات آهن را قصد فروش آن دارند میکنیم و با بهترین دستگاههای ذوب آهن آنها را ذوب میکنیم و به عنوان مواد اولیه در صنایع مختلف آن را به کار میبریم.

 • خرید ضایعات آلومینیوم
 • بهترین خریدار ضایعات
 • خرید ضایعات آهن تناژ بالا
 • خرید ضایعات استیل
 • ضایعات آلومینیوم
 • ضایعات آهن
 • ضایعات چدن
 • ضایعات سرب
 • ضایعات مس
 • ضایعات مس نرم
 • ضایعات مس خشک
 • خرید ضایعات آهن

انواع ضایعات

 1. ضایعات فلزی : قراضه های فلزی بخش قابل توجهی از زباله های شهری را تشکیل می دهند که فضای بسیار زیادی را اشغال کرده و قابل امحاء نیستند. این فلزات ارزش اقتصادی دارند زیرا با صرف هزینه و انرژی تولیدشده اند و مورداستفاده قرارگرفته اند.فلزاتی مانند آهن، مس، روی، آلومینیوم، استیل و چدن برخی از فلزات ارزشمندی هستند که بخش بزرگی از ضایعات شهری را تشکیل می دهند و می توان با بازیافت آن ها در هزینه و انرژی که صرف تولید مجدد آن ها می شود، صرف جویی کرد.
 2. ضایعات غیرفلزی : به طورکلی می توان مطرح کرد که زباله های غیرفلزی شامل هر چیز غیرفلزی مانند پلاستیک، شیشه، کاغذ و کارتن، منسوجات، مواد شیمیایی و ضایعات ساختمانی مانند آجر و سرامیک است.در بین این ضایعات می توان به انواع لوله های شکسته، چوب و تخته، چرم و حتی مواد غذایی دورریختنی اشاره کرد که هریک بر اساس ارزش اقتصادی و قابلیت بازیافت قیمت متفاوتی دارد.

انواع ضایعات آهن در ولنجک تهران

ضایعات آهن خام این نوع ضایعات آهن شامل اجزا و موادی است که از فرآیندهای استخراج معدن آهن به دست می‌آیند. این ضایعات معمولاً دارای خلوص پایینی هستند و نیازمند فرآیندهای پالایش و تصفیه هستند.
ضایعات آهن صنعتی در خطوط تولید و صنایع مختلف، ضایعات آهن صنعتی تشکیل می‌شود. این اجزا ممکن است از عملیات برش، خم کاری، یا باقی‌مانده‌های فرآیندهای صنعتی دیگر به وجود آید.
ضایعات آهن خرده‌فلز ضایعات آهن خرده‌فلز شامل اجزا و تکه‌های کوچک فلزات آهنی است که از محصولات یا ساختمان‌های قدیمی جدا شده‌اند. این نوع ضایعات، معمولاً به دلیل بازیافت آسان‌تر و کاربردهای متنوع، بسیار محبوب است.
ضایعات آهن از فرآیندهای ناپایدار در برخی صنایع، ضایعات آهن از فرآیندهای ناپایدار یا خرابی‌های ماشین‌آلات به وجود می‌آید. این نوع ضایعات ممکن است نیاز به بازسازی یا تعمیر داشته باشد.
ضایعات آهن از خودروها با توجه به استفاده گسترده از فولاد در صنعت خودروسازی، ضایعات آهن از خودروها نیز یک منبع مهم برای بازیافت فلزات آهنی محسوب می‌شود.

خرید ضایعات ساختمانی در ولنجک

یکی از مهم ترین بخش های اقتصادی کشورهای در حال توسعه، صنعت ساخت و ساز می باشد. این صنعت علاوه بر مصرف مقدار زیادی مصالح خام، موجب تولید حجم بالایی از ضایعات نیز می گردد که اصطلاحا به آن ضایعات ساختمانی یا نخاله ساختمانی گفته می شود.

در واقع ضایعات ساختمانی نخاله های جامدی هستند که از ساخت و ساز ، بازسازی و یا تخریب ساختمان ها، پل ها و … حاصل می شوند. نخاله های ساختمانی شامل بتن، چوب، گچ و … می باشد.

باید توجه داشت که شهروندان باید از طریق شرکت های حمل نخاله ساختمانی اقدام به حمل و تخلیه مناسب ضایعات ساختمانی خود در محل های معین نمایند.

ماشین های حمل نخاله ساختمانی که اصطلاحا به آن نخاله بر گفته می شود بر اساس حجم ضایعات ساختمانی تعیین می گردد. بر این اساس ممکن است نیاز به حمل نخاله با نیسان ، حمل با خاور و یا کمپرسی و … باشد.

خرید ضایعات ساختمانی چوب، شیشه و پلاستیک

تخریب سازه ها و ساختمان ها موجب تولید ضایعات چوبی ، شیشه ای و پلاستیکی می گردد. این مواد را می توان بازیافت نموده و مجددا استفاده نمود. بخش قابل توجهی از چوب مصرفی جهان، صرف کارهای ساخت و ساز می شود.

از این رو بازیافت آن از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد. ضایعات پلاستیکی ناشی از PVC ، لوله کشی های ساختمان و … بوده و ضایعات شیشه ای نیز حاصل از شیشه های در و پنجره ، قفسه های شیشه ای می باشد.

بازیافت نخاله های ساختمانی در ولنجک – ۰۹۱۲۵۴۶۹۲۰۴

امروزه به دلیل افزایش جمعیت جهان و در نتیجه افزایش ساخت و ساز، حجم نخاله های ساختمانی تولید شده نیز افزایش چشمگیری یافته است.

همان طور که پیشتر نیز بیان گردید، اشغال زمین های مفید، افزایش نیاز به زمین برای دفن و کاهش مواد خام از جمله معضلات تولید بی رویه ضایعات ساختمانی می باشند. از این رو خرید ضایعات ساختمانی و بازیافت آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

کاربرد ضایعات آهن در ولنجک

تولید فولاد

یکی از کاربردهای اصلی ضایعات آهن، در تولید فولاد است. این ضایعات به عنوان منبع مهم مواد اولیه برای کارخانه‌های فولاد مورد استفاده قرار می‌گیرند و به‌وسیله بازیافت به تولید فولاد جدید کمک می‌کنند.

تولید ابزارآلات

ضایعات آهن معمولاً به عنوان مواد اصلی در تولید ابزارآلات مورد استفاده قرار می‌گیرند. این ابزارها شامل انواع ابزارهای دستی، اتصالات، و قطعات مختلف صنعتی هستند.

تولید قطعات خودرو

در صنعت خودروسازی، ضایعات آهن به عنوان یک منبع مهم برای تولید قطعات خودروها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این قطعات می‌توانند شامل قسمت‌های فلزی مختلف از جمله شاسی، موتور، و سیستم‌های مختلف باشند.

تولید اشیاء فلزی مختلف

ضایعات آهن به تولید اشیاء فلزی متنوعی کمک می‌کنند. از جمله این اشیاء می‌توان به وسایل خانگی، تجهیزات الکترونیکی، و قطعات مختلف صنعتی اشاره کرد.

بازسازی و محافظت از محیط زیست

استفاده از ضایعات آهن به عنوان منبع اولیه، به کاهش نیاز به استخراج مواد اولیه جدید از معادن کمک می‌کند. این کار، به حفظ محیط زیست و کاهش آسیب به منابع طبیعی کمک می‌کند.

بهترین مرکز خرید ضایعات ساختمانی در ولنجک

بنگاه ضایعاتی تهران بهترین مرکز خرید ضایعات ساختمانی در تهران میباشد, شما مشتریان عزیز میتوانید فقط با یک تماس ما را در شرکت و محل فروش ضایعاتی خود ببینید.

امروزه شرکت های بسیار زیادی در مزایده های مختلف ضایعات خود را به مزایده می‌گذارند تا بتوانند آن را با قیمت مناسب و قیمت خوب به فروش برسانند ولی مطمین باشید ک شرکت ما به بالاترین قیمت روز ضایعات شما را خریداری کرده در محل باسکول تسویه نقدی هم انجام میدهد.

خریدار ضایعات ساختمان در ولنجک

قیمت ضایعات ساختمانی در ولنجک

قیمت ضایعات می تواند بسته به شرایط و عوامل گوناگونی، تغییر کند. به صورت کلی ضایعات برای صنایع مختلفی سودمند است.از این رو بهتر است تا با قیمت روز ضایعات آشنایی داشته باشید. ضایعات به طیف وسیعی از مواد و لوازم دور انداخته شده اطلاق می شود.

قیمت ضایعات آهن در مرکز خرید و فروش ضایعات وابسته به زمان، مکان و شخص فروشنده متغیر است. قیمت ضایعات معمولا به دو صورت تعیین می شود یا به ‌طور مستقیم و از طریق مذاکره بین خریدار و فروشنده انجام می شود و یا به وسیله اینترنت و سایت های آنلاین قیمت گذاری شده و به فروش می رسند.

البته توجه داشته باشید که این سایت ها به هیچ وجه مشکل ندارند، بلکه به دلیل نوسانات شدید بازار به روز رسانی مرتب آن ها امری دشوار است. بنابراین احتمال خطا در اعلام قیمت ها وجود دارد.

عوامل موثر در قیمت ضایعات

عرضه و تقاضا یکی از عوامل اساسی تاثیرگذار در قیمت ضایعات آهن، نسبت عرضه به تقاضاست. اگر تقاضا برای ضایعات آهن بیشتر از عرضه باشد، قیمت افزایش می‌یابد و بالعکس.
نرخ بازیافت نرخ بازیافت یا میزان بازیافت مواد از ضایعات آهن نیز تاثیرگذار است. هرچه نرخ بازیافت بیشتر باشد، میزان عرضه افزایش می‌یابد که می‌تواند به کاهش قیمت منجر شود.
وضعیت بازار جهانی تحولات در بازار جهانی نیز به عنوان یکی از عوامل مهم در قیمت ضایعات آهن شناخته می‌شود. تغییرات در تولید و مصرف فلزات آهنی در سطح جهان می‌تواند تاثیر مستقیمی بر قیمت داشته باشد.
قیمت مواد اولیه هرگونه تغییر در قیمت مواد اولیه مانند معدن آهن نیز می‌تواند قیمت ضایعات آهن را تحت تأثیر قرار دهد. افزایش قیمت مواد اولیه ممکن است بازیافت را جذاب‌تر کند و قیمت ضایعات را افزایش دهد.
وضعیت اقتصادی وضعیت اقتصادی جهانی و ملی نیز از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت ضایعات آهن است. در دوره‌های رکود اقتصادی، ممکن است تقاضا کاهش یابد و قیمت ضایعات کاهش یابد.

سوالات متداول

میزان خرید ضایعات چند کیلو می باشد ؟

بنگاه ضایعات تهران ضایعات شما را از یک کیلو تا بالای ۱۰۰ تن خریداری میکند و میانگین وزنی وجود ندارد.

محل خرید و فروش ضایعات کجاست؟

محل خرید و فروش ضایعات می تواند در محل شما و یا انبار مرکزی بنگاه ضایعات تهران ا انجام شود.

نحوه تسویه حساب خرید ضایعات به چه صورت هست

نحوه تسویه حساب خرید ضایعات در محل باسکول به صورت نقد انجام میشود.

مدت زمان مراجعه بنگاه ضایعات تهران به محل خرید ضایعات چقدر هست؟

پس از تماس شما با بنگاه ضایعاتی تهران , ما وسایل مورد نیاز به سمت محل خرید ضایعات حرکت میکنیم و بستگی به فاصله از محل و مبدا هستش.

قیمت خرید ضایعات چند می باشد ؟

قیمت خرید ضایعات بستگی به قیمت روز ضایعات دارد و نوسان قیمتی وجود دارد , پس قبل از فروش ضایعات حتما برای قیمت با ما تماس بگیرید.


جهت فروش ضایعات خود با ما شماره تلفن ۰۹۱۲۵۴۶۹۲۰۴ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *