قیمت ضایعات آهن

قیمت ضایعات آهن بنابر قیمت روز جهانی تعیین می شود و دیگر اینکه چه نوع آهنی را برای فروش جمع آوری کرده باشید اغلب آهنهای شمشی مانند تیر آهن میزان آلودگی هایی مثل رنگ  و بتونه و زنگ کمتری دارند اگرمقدار ضایعات آهن شما بیش از حد باشد قیمت آن با رضایت طرفین به صورت توافقی معامله خواهد شد اگر شما هم ضایعات را جمع آوری کرده اید و به هر دلیلی قصد فروش آنها را دارید با ما تماس بگیرید ما خریدار ضایعات آهن شما هستیم و محصولات شما را با بالاترین قیمت روز از شما همشهریان عزیز خریداری خواهیم کرد . در ادامه قیمت ضایعات به روز آهن را برای شما نوشتیم.

تماس با ما

قیمت ضایعات آهن

قیمت ضایعات آهن

قیمت ضایعات آهن دسته دوم

قیمت ضایعات آهن دسته دوم توسط بنگاه ضایعاتی منظمی با تسویه نقدی در محل , جهت استعلام قیمت ضایعات آهن حتما با ما تماس بگیرید تا قیمت دقیق ضایعات آهن را بشما بگوییم , ضایعات منظمی با بیش از ۳ دهه در زمینه خرید و فروش ضایعات بصورت نقدی در تهران شناخته شده میباشد.

قیمت روز ضایعات آهن

قیمت روز ضایعات آهن در بنگاه ضایعات منظمی فعلا در حدود ۱۱ هزار تومن میباشد. , ما خریدار ضایعات آهن شما هستیم اگر شما هم به هر دلایلی مقداری آهن را در گوشه کناری از حیاط یا انباری جمع آوری کرده اید فرقی نمی کند چه نوع ضایعاتی باشد می تواند خورده آهن ،ضایعات آهن ،  درب و پنجره ، تیر آهن سقف خانه های تخریبی ، شمشی یا … ما ضایعات شما را با بالاترین قیمت روز ضایعات آهن از شما خریداری می کنیم اگر شما پیمانکار یا کارگاه ریخته گری دارید یا به علت ساخت و ساز ساختمان و تخریب ساختمان های قدیمی آهن آلاتی را درگوشه ای جمع آوری کرده اید و به دنبال افرادی می گردید که ضایعات شما را با قیمت منصفانه ای بالاتر از دلالان دوره گرد خریداری کند با ما تماس بگیرید ما در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت همشهریان محترم خواهیم بود بازیافت فلزات آهن امروزه یکی از مهمترین منبع تهیه مواد اولیه برای تولید محصولات آهنی و فولادی درکل جهان است .

شماره تلفن خریدار ضایعات

شماره تلفن خریدار ضایعات ۰۹۲۲۱۲۷۸۸۳۵ میباشد , جهت استعلام قیمت ضایعات آهن نیز میتوانید با همین شماره تلفن در ارتباط باشید.

ضایعات آهن چیست ؟

به موادی که تجزیه پذیر باشند و قابل باز یافت هستند ضایعات گفته می شود جمع آوری ضایعات آهن از سطح شهر مسیر توسعه را گسترش می دهد و از طرفی به پاکسازی محیط زیست کمک می کند ضایعات جمع آوری شده را پس از مراحل انباشته شدن به کارخانه های ذوب برده می شوند و پس از طی مراحلی دوباره به اقلام مصرفی مردم تبدیل خواهد شد با رواج یافتن ساخت و ساز بیش از حد ساختمان میزان زیادی از نخاله های ساختمانی در اطراف شهر پراکنده می شوند که می توان آنها را دفع  و پس از سالها به خاک تبدیل می شوندخریدار ضایعات آهن  اما ضایعات فلزی به راحتی از بین نمی روند از طرفی فروش آنها می تواند مقدار زیادی از هزینه ها را جبران کند .

مزایای جمع آوری ضایعات آهن

از پرکاربردترین فلزات آهن است که آن را از سنگ معدن استخراج می کنند که به علت کاربردها مختلف  و کیفیت  و استحکام بیشتر به صورت آلیاژاستفاده می شود افرادی که به صورت دوره گرد ضایعات آهن قراضه را از سطح شهر جمع آوری می کنند به کارخانه ها و کارگاه ها تحویل می دهند بیشترین میزان آهن های بازیافتی را آهن قراضه ها تشکیل می دهند که دارای مقدار زیادی فولاد می باشند

هدف از جمع آوری ضایعات آهن چیست ؟

هدف از بازیافت آهن قراضه از سطح شهر به منظور کاهش آلودگی محیط زیست می باشد زیرا هر ساله مقدار زیادی ضایعات آهن در کار ساخت و سازهای ساختمانی و کارگاه های تولیدات بوجود می آید با اینکه این زباله های آهنی کاربرد ندارند اما جزء زباله های دو ریختنی نیستند وهنوز ارزش پولی دارند آنها دوباره به کارخانه های ذوب فرستاده می شوند و به آهن های مصرفی  تبدیل می شوند این نوع فلزات معمولا هزینه کمتری نسبت به استخراج آهن از معدن را دربر دارد

 • حفظ محیط زیست
 • هزینه کمتر نسبت به استخراج آهن از معدن
 • اشتغال زایی
 • پیشرفت مسیر توسعه
 • قیمت ضایعات آهن چگونه تخمین زده می شود

قیمت ضایعات آلومینیوم

قیمت روز ضایعات آلومینیوم  , ضایعات آلومینیوم جزء ضایعات رنگی محسوب می شود و اهمیت بالایی از نظر استفاده در صنایع مختلف از آن خود کرده است این فلزات رنگی در جایگاه دوم ضایعات بعد از مس قرار گرفته می شود وقتی صحبت از ضایعات به میان می آید منظور تکه های غیر قابل استفاده است اما دور ریختنی نیستند در آخر همین پست ما قیمت ضایعات آلومینیوم رو برایتان هر روز بروزرسانی میکنیم. می توان آنها را به سه دسته تقسیم کرد و از هم جدا نمود مانند و به خریدار ضایعات افشین بفروشید  :

ضایعات آلومینیوم نو : حاصل از تولیدات لوازم آلومینیومی کارخانه ها و کارگاه ها می باشد

ضایعات آلومینیوم کهنه : به لوازمی که بعد از مصرف عمر مفید آنها به پایان رسیده است مانند ظروف و…

قیمت انواع ضایعات آلومینیوم

در زیر قیمت انواع ضایعات آلومینیوم را برایتان جمع آوری کردیم:

قیمت روز ضایعات آلومینیوم درب و پنجره ساختمان

قیمت روز ضایعات آلومینیوم درب و پنجره ساختمان سالهاست که از آلومینیم نرم به علت انعطاف پذیری آلیاژ آنها درساخت وسایل زیادی مخصوصا درب و پنجره های ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند اما با پیشرفت در کار تولیدات و هر چه بهتر کیفیت در قالب آلومینیوم امروزه از پروفیلهای آهنی به جای نسل قبلی آنها استفاده می شود و در زمان جایگزین کردن درب و پنجره های قدیمی که آلومینیوم نرم و کهنه می باشند مناسب ضایعات هستند . بهتریم قیمت ضایعات درب و پنجره های آلومینیومی را از افشین بخواهید .

قیمت ضایعات آلومینیوم ظرفی

یکی دیگر از کاربرد آلومینیوم نرم در تولیدات و کارخانجال آلومینیوم سازی در ساخت ظروف مصرفی خانواده ها است که اغلب در آشپزخانه کاربرد دارد علت کاربرد آنها درآشپزخانه سبک بودن و زیبایی انها است که در شکلهای مختلف مانند قابلمه ، کتری ، کاسه و…است و اما به علت نرم بودن دچار خمیدگی و گاهی سوخته و سوراخ می شوند و دیگر قابل استفاده نیستند که ضایعات شمرده می شوند .  قیمت ضایعات آلومینیوم ظرفی نیز به قیمت آلومینیوم نرم خریداری میشود . ضایعات ظروف آلومینیوم  به صورت کیلویی خریداری میشود  و آنجایی که آلومینیوم نرم در این ظرف استفاده میگردد خریدار ما قیمت را بر اساس  آلومینیوم نرم محاسبه میکند ( البته ظروف صنعتی هستند که آلومینیوم خشک در آن استفاده شده است  )

قیمت روز سیم آلومینیوم

قیمت روز سیم آلومینیوم که در تولین و انتقال برق کاربرد دارد ورد استفاده قرار می گیرد اما در صورت جداشدن از روکش قابل استفاده نیست وبه ضایعات تبدیل می شود از آلومینیوم انواع سیمها مانند سیم آرمیچری ،سیم مغز فولاد وکابل خود نگه داررا تولید می کنند

قیمت صفحات آلومینیومی

از این قیمت صفحات آلومینیومی در تولیدات و کاربرد در بدنه هواپیما ، خودرو ، نمای ساختمان ، وکفپوشهای ایستگاه اتوبوس قوطیهای نوشیدنی و…استفاده می شود و در صورت تغییر رنگ ویا بعد از استفاده قراضه شناخته می شوند

قیمت ضایعات آلومینیوم خشک چیست؟

فاکتور اصلی قیمت گذاری ضایعات آلومینیوم توسط خریدار ، نوع آلومینیوم است . همانطور که اشاره شد دو نوع آلومینیوم خشک و نرم داریم   ( البته نوع دیگری نیز وجود دارد به نام آلومینیوم آلیاژی که ضایعات درشت ندارند و به صورت سوفاله فروش میروند  )

 • رینگ خودرو
 • سیلندر و پیستون
 • پره ردیاتور و شوفاژ
 • قطعات الکتریکی آلومینیومی
 • کرکره مغازه ها
 • ظروف نسوز چدنی

قیمت ضایعات آلومینیوم چگونه تعیین می شود

قیمت ضایعات آلومینیوم بستگی به نوع ضایعات  و همچنین کاربر انها بستگی دارد برخی لوازم هستند که هنوز قابلیت استفاده را دارند و دیگر مقدارضایعات خواهد بود که در صورت رضایت فروشنده و خریدار قیمت به صورت توافقی بین هر دونفر تعیین خواهد شد جمع آوری ضایعات می تواند پس انداز باشد که با انباشته دن آنها روی هم پول خوبی بابت فروش دست فروشنده را خواهد گرفت اگر شما هم ضایعاتی را جمع آوری کرده اید و قصد فروش آن را دارید با ما  تماس بگیرید

خریدار ضایعات مس

ما خریدار ضایعات مس شما هستیم اگر تا به حال هر نوع ضایعات مسی را فراهم کرده اید و برای فروش به دنبال یک خریدار منصف می گردید که ضایعات شما را با قیمتی بالاتراز دلالان دوره گرد و یا انبارهای جنوب شهر خریداری کند با ما تماس بگیرید اگر شما بعد از پایان کاری ساختمان مقداری ضایعات مانند ضایعات سیمی ، شمشی و یا شیر آلات ولوله های مسی کهنه جمع آوری کرده اید و یا اگر خانه دار هستید و مقداری ظروف کهنه ظرفی را جمع آوری کرده اید و به دنبال خریداری مطمئن و با انصاف می گردید ما ضایعات شما را با بالاترین قیمت از شما خریداری می کنیم ما با سالها سابقه در محل کسب مورد اطمینان تمامی شهروندان عزیز خواهیم بود .

قیمت ضایعات مس

قیمت ضایعات مس , مس علاوه بر وزن سنگین تراز بقیه از قیمت بالاتری برخوردار است که بسیار با ارزش بوده و مورد نیاز در صنایع مختلف می باشد زیرا از لحاظ انعطاف پذیری چکش خوری خوبی را دارا است  انسانها هزاران سال پیش توانسته اند این فلز گرانبها را کشف کنند و از آن استفاده کنند یکی از قدیمی ترین کشفیات فلز مس متعلق به ۸۷۰۰ سال قبل از میلاد مسیح می باشد .

مس چیست

استخراج مس از معادن

ضایعات مس از سطح شهرتوسط دوره گردها جمع آوری می شود و در نهایت به کارخانه های ذوب می رسند و طی مراحلی از جداسازی در چندین مرحله به شمش تبدیل می شوند و دیگر اینکه فلز سرخ را از معدن بدست معدن چیان درمعادن مختلف کشور به زحمات زیاد و هزینه های هنگفتی در طی مراحلی استخراج شده و به کارخانه های ذوب فرستاده می شوند و بازهم در مرحله های مختلفی بعد از جداسازی از نا خالصیها به شمش تبدیل شده و به کارخانه تولیدات برمی گردد .

مزایای جمع آوری ضایعات از سطح شهر

 • توسعه مسیر تولید
 • ایجاد اشتغال
 • جلوگیری از آلودگی محیطی
 • عدم آلودگی هوا

انواع ضایعات مسی کدامند؟

 • لوله های مسی
 • ظرف و ظروف مسی
 • سیم سوخته
 • مس آسیابی
 • ورق های مسوار
 • ضایعات سیمی روکشدار و بدون روکش
 • ضایعات رنگی مخابراتی
 • سیم مفتولی
 • ضایعات مس ذوبی

قیمت ضایعات مس ذوبی

قیمت ضایعات مس ذوبی شامل کلیه ضایعات مس میشوند .  ضایعات مسی شما را با بهترین قیمت خریداریم . میتوانید برای یک بار با ضایعات افشین  همکاری کنید تا تفاوت قیمت ها را از خریداران ما احساس کنید .

قیمت ضایعات سیم و کابل

مس بیشترین رسانا را بین فلزات دارد و همین امر از دورانی که سیم کشی ها آغاز شد موجب شد تا کلیه سیم و کابل ها از مس تولید شوند . امروزه سیم و کابل های آلومینیومی نیز یه دلیل ساختار رسانای آلومینیوم روی کار آمده اند اما همچنان بیشترین ضایعات سیم و کابل مسی میباشد .

قیمت ضایعات لوله های مسی

قیمت ضایعات لوله های مسی , لوله های مسی که در سیستم گرمایشی از جمله رادیاتور شوفاژ ، رادیاتور خودرو و…. استفاده میشود به دلیل مواجه شدن با دمای بالا  به مرور پوسیده میشوند . لوله هاسی مسی بر خلاف آلومینیوم قابل جوشکاریو  تعمیر متعدد  میباشند اما سی طولانی مدت با پوسیدگیهایی مواجه میشوند که دیگر قابل تعمیر نیست . خریدار ضایعات افشین , ضایعات لوله های مسی شما را با بهترین قیمت خریداری میکند . خریداران ما همواره آنلاین و پاسخگوی شما خواهند بود

قیمت ضایعات مسی چگونه تعیین می شود؟

قیمت ضایعات به نوع ضایعات بستگی درد برخی از آنها دارای ناخالصی هستند و دیگر اینکه قیمت این فلز سرخ قیمتی جهانی دارد بنابر تغییرات روزانه نمی توان به صورت قطعی قیمت را تعیین کرد امروزه با وجود دردسترس بودن اینترنت در همه جا می توان به راحتی از تمامی قیمتها اطلاع پیدا کرد گاهی برخی خانواده ها ضایعات را به عنوان پس انداز ذخیره می کنند و روزی درصورت نیاز مالی و یا کمبود فضا آنها را به فروش می رسانند اگر شماهم جزء این افراد هستید با تماس با سایت ما از راهنمایی های ما استفاده کنید ما با حضور در محل شما ضایعات شما را با بالاترین قیمت روز خریداری می کنیم .

قیمت ضایعات ظروف مسی

قیمت ضایعات ظروف مسی , بنگاه ضایعاتی افشین , ضایعات ظروف مسی شما را در هر تعداد خریداریم . آنچه که دیگر فرسوده و ناکارآمد میدانید  و از ما با قیمت ضایعات میخواهند ( در صورت ارزش کارایی ظروف ) ما قیمت بالاتر خریداریم و به قیمت لوازم دست دوم میتوانیم از شما خرید کنیم  . خریدار ظروف مسی افشین با شماست با خرید :

 • سینی مسی
 • کاسه های مسی
 • قاشق های مسی
 • پارچ مسی
 • قابلمه های مسی
 • قوری مسی
 • ظروف عطیقه مسی
 • قندان مسی
 • لیوان های مسی
 • دیگ مسی

خریدار ضایعات برنج

ما خریدار ضایعات برنج و شیرآلات شما هستیم اگر به هر دلیلی مقداری ضایعات برنج جمع آوری کرده اید و به علت نیاز مالی و یا کمبود فضا برای نگه داری تصمیم گرفته اید آنها را بفروشید و به دنبال کسی می گردید که آنها را با قیمت منصفانه ای از شما خریداری کند قبل از اینکه ضایعات خود را به دلالان دوره گرد بدهید که بابت کالای شما مقدار ناچیزی پول بدهند با ما تماس بگیرید ما ضایعات شما را به بالاترین قیمت روز از شما خریداری می کنیم

هدف ازجمع آوری ضایعات برنج چیست ؟

ضایعات برنج یکی از آلیاژهای با ارزش و کمیاب در سراسر جهان است که هر ساله منبع عظیمی از این آلیاژ زرد صرف اقلام مصرفی مردم می شود خریدار ضایعات برنج استخراج برنج از معادن کار بسیار زمانبر و پرهزینه ای می باشد که بهترین روش برای جبران این کمبودها بازیافت ضایعات است ضایعات برنج توسط دوره گردها از سطح شهر جمع آوری می شود و درانبارهای بزرگ انباشته شده سپس به کارخانه های ذوب فرستاده می شوند در طی مراحلی تمام نا خالصی ها را از آن جدا سازی کرده و به شمش تبدیل می کنند

برنج یکی از آلیاژهایی است که زمان پیدایش آن به قبل از تاریخ می رسد و اکنون هزاران سال است که در خدمت بشر بوده است و امروز با پیشرف در کار ساخت و سازها و مصرف آن در صنایع مختلف از پرکاربردترین نوع فلزات رنگی محسوب می شود معمولا استخراج برنج از معادن کار پرهزینه و زمانبری است به همین دلیل با جمع آوری ضایعات از سطح شهر  قسمت عظیمی از نیازهای مردم برطرف خواهد شد و از طرفی به پاک سازی محیط زیست کمک شایانی خواهد کرد از ویژگیهای آلیاژ برنج می توان به چکش خواری خوب آن اشاره کرد که بسیار انطاف پذیر بوده و به اشکال گوناگون تبدیل می شود

قیمت ضایعات برنج

برنج آلیاژی زرد رنگ است اما به دلیل کاربرد فراوان آنرا با عناصر مختلفی ترکیب می کنند ترکیب برنج با غلزاتی مانند آلومینیوم ، سرب ، روی ، قلع ، آرسنیک و فلزات دیگر که در زمان ذوب به میزان قابل توجهی هم از این فلزات بدست می آیند قیمت ضایعات برنج روزانه تعیین می شوند زیرا قیمتی جهانی دارد و نسبت به فلزات ترکیب شده با آن متغییر خواهد بود

انواع ضایعات برنج

امروزه از آلیاژبرنج در صنایع مختلفی استفاده می شوند که هر کدام از آنها بعد از عمرمفیدشان ضایعات محسوب شده  و قابل بازیافت هستند هریک ازانواع ضایعات برنج با ترکیبی از فلزات دیگر بدست آمده اند که نسبت به کاربرد خود از استحکام بیشتری برخوردار است

 • ظرف و ظروف برنجی
 • تزیینات برنجی : مانند آینه شمعدان ، ساعت دیواری یا زمینی و…
 • شیر آلات
 • اتصالات لوله
 • قفل ها و…
 • نگه دارنده در : لولاها
 • صفحه برنجی

انواع مختلف برنج  وکاربرد آنها در صنایع مختلف

برنج کروم : وسایل بهداشتی مانند سینگ ظرفشویی ، شیرهای سرویس بهداشتی و آشپزخانه که از باارزشترین نوع برنج است

برنج زرد : لامپ فریم تخت خواب ، کابل برق

برنج قرمز : قطعات پمپ ها و قطعات ماشینها

برنج آرسنیک : اتصالات پمپ و پریز قفل ، پوشش کارتریج ، بدنه رادیاتور

اگر شما هم ضایعاتی را جمع آوری کرده اید و به دنبال یک خریدار خوب می گردید با ما تماس بگیرید ما خریدار ضایعات برنج شما هستیم وتمامی ضایعات شما را با قیمت بالاتر از مشتریان دیوار و شیپور از شما خریداری خواهیم کرد

خریدار ضایعات چدن

ما خریدار ضایعات چدن دست دوم شما هستیم اگر شما هم مقداری ضایعات را جمع آوری کرده اید و به هر دلیل ما حالا نیاز مالی یا جابجایی تصمیم به فروش آنها گرفته اید برخی افراد ضایعات را به عنوان پس انداز جمع آوری کرده اند و درمواقع نیاز تصمیم به فروش می گیرند اگر به دنبال کسی می گردید که ضایعات شما را با قیمت منصفانه ای از شما خریداری کند قبل از اینکه با دلالان دوره گرد تماس بگیرید که بابت ضایعات چدن شما با هزار بهانه پول ناچیزی را پرداخت کنند با ما تماس بگیرید ما کالای شما را با بالاترین قیمت روز از شما خریداری می کنیم در صورتی که ضایعات شما زیاد باشد آنها را در صورت توافق بین دونفر معامله خریداری می کنیم

قیمت ضایعات چدن

قیمت ضایعات چدن , چدن آلیاژی از فلز آهن است و به دلیل اینکه آهن به تنهایی نمی تواند خیلی مناسب کار باشد  هنگام ذوب به آن مقدار زیادی کربن افزوده می شود این آلیاژ بسیار محکم و سخت می شود و در صنایع مختلفی از آن استفاده خواهد شد علت ضایعات شدن زود هنگام این فلز و خوردگی پیش از موعد آنها ترکیب بودن فلز با مقدار زیادی کربن است  کربن خیلی زود عامل خوردگی فلز خواهد شد اما از چدن در صنایعی مانند خودروسازی  و لوله کشی مورد کاربرد است ضایعات چدنی بدست افراد دوره گرد از سطح شهر جمع آوری می شود و درانبارهای اطراف شهر انباشته شده سپس به کارخانه ذوب فرستاده می شوند  این ضیعات پس از طی مراحلی به شمش تبدیل شده و دوباره به اقلام مصرفی مردم تبدیل خواهد شد .

کاربرد چدن

 • وسایل خانگی
 • صنایع خودروسازی
 • صنایع کشتی سازی
 • رادیاتور
 • ساخت پلها
 • درپوش چاه ها
 • لوله های سینک و…

اگر شما هم مقداری ضایعات چدنی ظرف و ظروف یا هر نوع از این قبیل دارید بدانید که آنها هنوز ارزش پولی دارند و قابل بازیافت هستندخریدار ضایعات چدن  هیچ گاه آنها را با زباله های دور ریختنی بیرون نریزید جمع آوری ضایعات چدن علاوه بر پاکسازی محیط زیست  می تواند چرخه تولید را گسترش دهد استخراج آهن و چدن از معدن نه تنها به محیط زیست آسیب می رسانند بلکه هزینه بسیار بالایی را باید صرف کرد اما فراوری حاصل از جم آوری ضایعات بسیار با صرفه ترخواهد بود بیشترین میزان ضایعات چدن از خودروسازیها بدست می آید .

انواع ضایعات چدن

 • قوطی های آلومینیومی
 • برخی از قطعات کامپیوتر
 • قطعات شکسته و فرسوده خودرو
 • ظروف آشپزخانه (قابلمه ، زود پز ، گلدان ، کتری و…

اگراقلام مصرفی شما دیگر عمر مفیدی ندارد بهتر است آنها را به ضایعات تبدیل کرده و برای بازیاف دوباره محصولات چدنی آنها را به  فروش برسانید

مزایای استفاده از چدن

 • استحکام بالا
 • پایین امدن هزینه های تولید
 • مقاوم در برابر حرارت

گاهی برخی از خریداران ضایعات شما را مانند زباله بی ارزش می دانند و بابت آنها چول ناچیزی به فروشنده پرداخت می کنند اما امروزه با در دست بودن رسانه ها به راحتی می توان از قیمتها با خبر شد قیمت ضایعات چدن نرخ روز محسوب می شودخریدار ضایعات چدن ما سالهاست که با داشتن سابقه کاری بالا خریدار انواع ضایعات با بالاترین قیمت روز هستیم اگرقصد فروش دارید با ما تماس گرفته  و از قیمتهای آنان با خبر شوید البته قیمت ضایعات شما بستگی به نوع چدن دارد که در محل با پول نقد معامله می شود .

خریدار ضایعات استیل

ما خریدار ضایعات استیل شما هستیم اگر به هر دلیلی ضایعاتی را جمع آوری کرده اید یا برای پس انداز و شاید هم شغل آزاد دارید و یا در کارگاه تولیدات مشغول به کار هستید و تکه های برش خورده و پرتی استیل را جم آوری کرده اید شاید هم خانه دار باشید و ظروف استیل کهنه خود را برای فروش کنار گذاشته باشید و به دنبال کسی می گردید که ضایعات شما را با قیمت منصفانه ای از شما خریداری کند قبل از اینکه با دلالان دوره گرد تماس بگیرید تا ضایعات شما را با هزار بهانه با مقدار اندکی پول از شما بخرند با ما تماس بگیرید ما کالای شما را با بالاترین قیمت روز از شما خریداری خواهیم کرد

ضایعات استیل

ضایعات استیل فلزی است که پایه آن اهن بوده و کمتر از ۲ درصد کرن دارد که فولاد هم نامیده می شوند ضایعات استیل شامل ظروف آشپزخانه کهنه یا تراشه های کارگاهی و یا قراضه هایی که درصنایع مختلف پس از تولید و ساخت وسایل صنعتی بدست می آید که توسط دوره گردها از سطح شهر و روستا جمع آوری می شوند و به انبارهای بیرون شهر انتقال داده و در نهایت به کارخانه های ذوب برای بازیافت فرستاده می شوند در کارخانه پس از طی مراحلی که به تصفیه و جداسازی آلودگیها وهمچنین جدا کردن ترکیبات آلیاژ با فلزات دیگر به شمش تبدیل شده و دوباره به اقلام مصرفی مردم تبدیل خواهند شد

 

هدف از جمع آوری ضایعات های استیل چیست ؟

جمع آوری و خرید و فروش استیل درسراسر جهان صورت می پذیرد هدف از بازیافت این ضایعات به چرخه در آوردن چرخه تولید واشتقال زایی است ضایعات فولاد زنگ نزن یا استیل می تواند منبع عظیمی از نیازهای مردم را در هزینه های پایین تری نسبت به استخراج این آلیاژ ازمعادن مختلف داشته باشدخریدار ضایعات استیل بازیافت این ضایعات راه مناسبی برای صرفه جویی در هزینه ها و جلوگیری از آلودگی محیط زیست وهوا خواهد بود امروزه یکی از کسب و کارهایی برخی از مردم خرید و فروش انواع ضایعات آهن آلات و  فولاد است و دست به دست چرخیده تا دوباره مانند درب و پنجره حفاظ ، لوله استیل در صنایع تولیدات و… بدست مصرف کننده برسد

 • جلوگیری از آلودگی هوا
 • پاکسازی محیط زیست
 • صرفه جویی در هزینه تولیدات
 • برطرف کردن نیازها

قیمت ضایعات استیل

قیمت ضایعات استیل , استیل یا فولاد زنگ نزن فلزی انعطاف پذیر است و چکش خواری بالایی داردخریدار ضایعات استیل امروزه بسیاری از محصولات مصرفی مردم از راه بازیافت بدست می آیند بازیافت فلزات فرآیند جدیدی درعرصه تولید نیست بلکه حدود دو قرن است که محصولات مختلفی را از راه بازیافت فلزات بدست مردم می رسد قیمت ضایعات استیل به نوع استیل بستگی دارد ضایعات استیل را می توان به دو دسته تقسیم کرد ۱ – استیل بگیر ۲ – استیل نگیر و دیگر اینکه قیمت ضایعات هر روز با نوساناتی روبرو خواهد بود که طبق روز محاسبه می شود اگر شما به هر دلیلی به علت نیاز مالی یا کمبود فضا برای نگهداری  یا …تصمیم  به فروض ضایعات خود دارید ما با سالها سابقه کاری مورد اطمینان همشهریان عزیز در محل حاظر خواهیم شد ما خریدار ضایعات استیل شما در هر زمانی که تماس بگیرید هستیم کافیست با ما تماس بگیرید

خریدار ضایعات فولاد

ما خریدار ضایعات فولاد شما هستیم اکر به هر دلیل ضایعات فولادی را جمع آوری کرده اید حالا یا مدیر یک کارگاه تراشکاری هستید با به خاطر شغل  و حرفه تان دارای مقداری ضایعات هستید و تصمیم بر فروش آنها دارید و به دنبال خریداری هستید که آنها را با قیمت منصفانه ای از شما خریداری کنند با ما تماس بگیرید ما محصولات ضایعاتی شما را با بالاترین قیمت روز ازشما خریداری خواهیم کرد بسیاری ازمردم به خاطر عدم نیاز به پولشان وسایل غیر مصرفی خود را درانبار بدون استفده نگه داری می کنند و برخی دیگر هدفشان از انبار کردن ضایعات پس انداز است که همه اینها می تواند چیزی عادی باشد اما درصد زیادی ازچرخه تولید اقتصاد جهان با بازیافت ضایعات به چرخه درمی آید بهتر است با فروش آنها  و بازیافت مجدد ضایعات آنها را دوباره با هزینه کمتری به اقلام مورد نیاز مردم تبدیل کنیم .

هدف از جمع آوری ضایعات فولادی چیست ؟

امروزه جمع آوری ضایعات در سراسر جهان انجام می گیرد وسیله هایی که روزی نو بودند و دیگر عمر مفید خود را از دست داده اندخریدار ضایعات فولاد اگر شما هم  دارای وسیله های کهنه فولادی هستید بهتر است آنها را در محیط زیست رها نکنید تمامی ضایعت فلزی با ارزش هستند و توسط دوره گردها از سطح شهر جمع آوری می شوند و دوبارپس از چندین مرحله به دست خود مردم باز می گردند اما هیچ گاه جمع کردن ضایعات بدون کمک دلالان موفقیت آمیز نخواهند بود اگرآنها نباشند محیطی آلوده وعاری از پاکیزگی خواهیم داشت تمامی اشیای غیر مصرفی در سطح شهر رها می شوند و بوی تعفن  هوا وهم محیط زیست را آلوده خواهند کرد درگذشته که امکانات خرید و فروش کمتر بود همین دلالان حجم عظیمی از ضایعات بازیافتی را با هزار بهانه و پول اندکی از مردم خریداری می کردند اما امروزه با در دست بودن اینترنت در همه جا می توان از قیمتهای روز ضایعات آگاهی لازم را بدست آورد و دیگر لازم نیست وقت گرانبهای خود را صرف پیدا کردن مشتری بود با وجود سایتهای مختلف خریداری ضایعات با یک تماس تلفنی می توان مشتری کالای خود رابا بالاترین قیمت روز دریافت کرد

۸ دلیل برای جمع آوری ضایعات

 1. ایجاد اشتغال
 2. توسعه چرخه تولید
 3. جلوگیری از آلودگی محیط زیست
 4. صرفه جویی در انرژی
 5. صرفه جویی در استفاده از منابع طبیعی
 6. درآمدزایی
 7. رفع نیازهای مردمی
 8. کاهش هزینه های بازیافتی

خریدار ضایعات دست دوم به چه نکاتی توجه میکند

یک خریدار ضایعات باید بتواند فلزات آهنی و غیر آهنی را از هم تشخیص دهد فلزات آهن فلزاتی هستند که از از آهن تهیه شده اند مانند اجاق گاز غذاپزی ، یخچال و موتورهای اتومبیل ،آهنهای مخصوص ساخت وساز ساختمان و فلزات غیر آهنی شامل مس ، آلومینیوم ، برنج ، منیزیوم ، آلیاژهای دیگر که در بسیاری از صنایع مختلف از آنها استفاده می شوند گاهی وسایلی هستند که از چندین فلز تشکیل شده اند خریدار و فروشنده باید مقدار ارزش کالا را تشخیص دهند

قیمت ضایعات فولاد

قیمت ضایعات فولاد قیمت جهانی دارد و به نرخ روز تعیین و از طرفی دیگر قیمت کالا را خود کالا تعیین می کند برخی از فولادها با فلزاتی دیگر ترکیب هستند و ناخالصی دارند برای اطلاع از قیمتها با سایت ما تماس بگیرید اگر فروشنده ضایعات چدن هستید ما خریدار ضایعات فولاد محصولات ضایعاتی شما را از شما با بالاترین نرخ روز از شما همشهریان محترم در صورت رضایت خریدار و فروشنده خریداری خواهیم کرد .

خریدار ضایعات کارتن

یکی از شغلهایی که که امروزه برخی از مردم به آن می پردازند جمع آوری ضایعات کارتن ، کاغذ و مقوا می باشد هدف از جمع آوری این نوع ضایعات بازیافت آنها می باشد که همانند دیگر اشیاع کهنه  و بازیافتی توسط دوره گردها از سطح شهر جمع آوری شده و پس از فرایندی دوباره به دست فروشندگان می رسد اگر شما هم ضایعات کارتن  ، مقوا  و کاغذی دارید و برای فروش آنها به دنبال مشتری می گردید که با قیمت منصفانه ای یعنی بالاتر از خریداران دیوار یا دوره گردها از شما خریداری کند با ما تماس بگیریدخریدار ضایعات کارتن ما محصولات شما را با بالاترین قیمت روز از شما خریداری می کنیم

کاربرد کاغذهای بازیافتی

کارتن و کاغذ از پرمصرف ترین محصولات تولید شده می باشد تمام وسایلی که ما خریداری می کنیم بوسیله کارتن های جعبه های مقوایی پیچیده  و بسته بندی شده اند اما پس از رسیدن بدست مشتری آنها  دور ریخته می شوند محصولاتی که با صرف هزینه های بالایی بدست آمده اند چیزی بی ارزش شمرده می شوند و اگر از سطح شهر جمع آوری نشوند می توانند پس ازمدت کوتاهی محیط زیست را به شدت آلوده کنند .

جمع آوری ضایعات کارتن

گام اول برای بازیافت جمع آوری ضایعات  خریداری آنها از دوره گردها است و بعد آنها را به انبارهای بزرگی در حاشیه شهر انتقال داده و توسط افرادی کاتن های ضایعاتی را  فشرده سازی کرده که فضای کمتری را اشغال کنندخریدار ضایعات کارتن کاغذها و کارتنها را به دو صورت پرس و فله ای نگه داری می کنند یکی از صنایعی که  در حال حاضر فعالیت دارد بازیافت کارتن است که می تواند بخش زیادی از نیازهای هر جامعه را تعمین کند این صنعت در کشور ما فعالیت دارد در کارخانه های مختلفی در سراسر کشور به خریداری و بازیافت کاغذ و مقوا و کارتن می پردازند لازم به ذکر است که هر نوع مقوا و کارتنی قابل بازیافت نخواهد بود بلکه کارتن هایی که چندین بار به مرحله بازیافت رسیده اند دیگرقابلیت تولید مجدد را ندارند زیرا هم بسیار آلوده شده اند یا آغشته به مواد شیمیایی هستند

استفاده از مواد بازیافتی کاغذ

 • مبلمان و پشتی
 • وسایل تزیینی
 • دکوراسیون
 • جعبه های کادویی
 • کارتن های بسته بندی

قیمت ضایعات کارتن

قیمت ضایعات کارتن کاغذها یا جعبه های کارتنی که بعد از باز کردن وسایل بدست می آیند دور ریختنی نیستند و هنوز ارزش پولی دارند بجز مقواهای آلوده و کثیف همه را برای فروش کنار بگذارید آنها پس از بازیافت به اقلام مصرفی مردم تبدیل شده و دوباره در اشکال گوناگون بدست مصرف کننده خواهد رسید مواد بازیافتی نه تنها باعث سود دهی می شوند بلکه بخش اعظم آنها برای جلوگیری از تخریب منابع طبیعی استفاده می شوند مانند مبلمان و برخی از وسایل تزیینی منازل که با استفاده از مقوا و چوب تهیه می شوند در سالهای اخیر از کارتن در ساخت دکوراسیون منزل نیز استفاده می شود که هدف ز این کار حفظ منابع طبیعی است

برخی از افراد ضایعات را به منظور پس انداز فراهم می کنند که کاردرستی است اما کارتنها می توانند باعث تجمع حشرات شوند و زمان زیادی نمی شود آنها را نگه داری کرد اگر فروشنده مقوا و کاغذ و کارتن هستید با ما تماس بگیرید ما خریدار ضایعات کارتن شما با بهترین قیمت روز هستیم .

خریدار ضایعات پلاستیک

ما خریدار ضایعات پلاستیک شما با بالاترین قیمت روز هستیم اگر به هر دلیلی ضایعاتی را جمع آوری کرده اید حالا یا به خاطر شغل آزادی که در آن مشغول هستید یا برای کسب  درآمد و پس انداز که مقداری پلاستیک ضایعاتی را انبار کرده اید و به  دنبال خریداری می گردید که با قیمت منصفانه ای ضایعات شما را  خریداری کند قبل ازاینکه با افراد دوره گرد تماس بگیرید تا محصول شما را با بهانه های مختلف با اندک پولی از شما خریداری کند با ما تماس گرفته و از ارزش ضایعات خود اطلاع کافی را دریافت کنید .

ضایعات پلاستیک چیست ؟

امروزه هر کالایی را که خریداری می کنید دارای بسته بندی هستند خریدار ضایعات پلاستیک مخصوصا اسباب بازی و مواد غذایی و نوشیدنی  که معمولا پس از باز کردن  و مصرف یا خراب شدن دور ریخته می شوند اما بسیاری از افراد هنوز نمی دانند که ضایعات آنها هم ارزش پولی دارد تمام ضایعات پلاستیکی پس از جمع آوری از سطح شهر توسط افراد دوره گرد به انبار های اطراف شهر انتقال داده می شوند سپس به کارخانه های ذوب برای بازیافت دوباره محصول فرستاده می شوند

مراحل بازیافت پلاستیک ضایعاتی

 • جدا سازی نوع پلاستیک
 • جدا سازی پلاستیک رنگی از بی رنگ
 • جدا کردن مواد غیر پلاستیک
 • شستشواولیه
 • خشک کردن
 • جدا کردن نوع پلاستیک یا لیبل
 • گرانول کردن

مرحله اول : ضایعات پلاستیک جزء ضایعات غیر فلزی می باشد که برای جلوگیری از رها شدن در محیط زیست جمع آوری شده و قابل باز یافت هستند ابتدا پس از انباشته شدن آنها در محل بزرگی نوع پلاستیک را از هم جدا می کنند پلاستیکها را هم از نظر دسته بندی به چند دسته می توان تقسیم کرد مانند پروپیلن ، پلی اتیلن ، پلاستیک نرم وخشک

مرحله دوم : پس از مرحله جدا سازی برای اینکه فضای کمتری را اشغال کنند  و اینکه راحت تر بتوانند آنها را شستشو دهند پلاستیکها را با دستگاه آسیاب خورد می کنند  و به اندازه ای معادل ۲ تا ۲.۵ سانتیمتر تبدیل می کنند

مرحله سوم : در مرحه بعد از آسیاب کار شستن و ضد عفونی محصول صورت می گیرد با افزودن مواد شوینده  و کربنات سدیم تمام آلودگیها ازمواد پاک شده و تمیز می شوند

مرحله چهارم : در این مرحله آب حاصل از شستشو گرفته می شود و در کوره های گرم خشک می شوند

مرحله پنجم : به این مرحله گرانول کردن گفته می شود یعنی نوع پلاستیک ها ی سخت و نرم را جداسازی می کنند سپس آنها را به خمیر تبدیل می کنند

قیمت ضایعات پلاستیک

قیمت ضایعات پلاستیک نه تنها باعث سود دهی و ایجاد اشتغال می کند بلکه  در پاکسازی محیط زیست هم تاثیرات فراوانی دارد اگر پلاستیکهای جمع آوری شده مواد خالصی باشند و با عدم آلودگیها وارد عرصه چرخه تولید شوند مواد به دست آمده موادی با کیفیت بالا خواهد بود این نوع بازیافت سود آوری بالایی خواهند داشت جمع آوری زباله ها هزینه سنگینی برای شهرداری ها در بردارد که پس از جمع آوری دریک مکان با شرایطی کاملا بهداشتی باید در کمترین زمان جداسازی شده و قسمتهای دور ریز آنها خیلی زود دفع گردند ما سالهاست که با تجربه کاری در جمع آوری ضایعات پلاستیک مورد اطمینان همشهریان محترک هستیم اگر خریدار ضایعات پلاستیک به هر علتی شما فروشنده این محصولات هستید با تماس باما ضایعات خود را با بالاترین قیمت روز از شما خریداری کرده و با پول نقد درمحل بین دوطرف معامله رضایت حاصل خواهد شد.

۲ دیدگاه

 • من چند روز پیش ضایعات آهن به شرکت بای ضایعات فروختم. قیمت خیلی مناسبی ارائه دادن و رفتار پرسنلشون خیلی خوب بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *