ضایعات ازگل تهران

خرید ضایعات آهن یکی از خدمات بنگاه ضایعات تهران در ازگل تهران می باشد .امروزه در صنعت ضایعات و بازیافت، تمام فلزات بازیافت می شود. فلزاتی که قابلیت بازیافت شدن را دارند عبارتند از: ضایعات فولاد، آهن، سرب، آلومینیوم، مس، فولاد ضد زنگ و روی.

بهترین مرکز خرید ضایعات ساختمانی در ازگل تهران بنگاه ضایعاتی تهران میباشد, شما مشتریان عزیز میتوانید فقط با یک تماس ما را در شرکت و محل فروش ضایعاتی خود ببینید.


جعت فروش ضایعات خود باشماره ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس بگیرید.


ضایعات چیست؟

در زمینه خرید ضایعات آهن باید بدانید که این کسب و کار هم مانند دیگر کسب و کارها نیازمند یک سری تجهیزات مانند وانت، که بتوانند به جمع آوری ضایعات آهن و قراضه ها بپردازد دارد.

علاوه بر آن از توری ها و تسمه ها برای حفظ امنیت و استفاده از ظروف و سطل ها اگر بخواهید به تفکیک ضایعات بپردازید نیاز خواهد بود.

خریدار ضایعات مس در ازگل تهران

مس در ایران کاربرد فراوانی دارد و به همین علت خرید و فروش ضایعات مس در ایران بسیار زیاد انجام می شود. البته با ذکر کنیم که خرید و فروش زیاد ضایعات مس بیانگر ذخایر غنی مسی در کشور نیز می باشد.

از کاربرد ها ضایعات مس می توانیم که در کشاورزی، صنعتی، پزشکی و غیره … اشاره نمود. البته از مهم ترین کاربرد مس در لوازم الکتریکی از جمله سیم ها به دلیل رسانایی بالای این فلز می باشد.

ضایعات مس را معمولا به شکل های مختلفی از جمله مفتول، لوله، ورقه، خرید و فروش می کنند که هر کدام از این اشکال مسی دارای کاربردهای مختلفی می باشد و هم چنین میزان خلوصی مسی در هر کدام از یک اشکال ثابت نمی باشد.

قیمت ضایعات مس به عواملی بستگی دارد اما معمولا روند ثابتی دارد البته قیمت ضایعات مس به عواملی از جمله عیار و خلوصی مس متفاوت خواهد بود.

کارخانه ها و یا افرادی که به مس به عنوان مواد اولیه نیازمند می باشند، معمولا خرید ضایعات مس را به صورت عمده انجام می دهند. به همین علت می توانیم آن را با قیمت بهتری خریداری کنیم. فروش انواع ضایعات مس به علت کاربرد های زیادی که دارد مورد توجه قرار گرفته است.

ضایعات آهن در ازگل

خریدار ضایعات چدن در ازگل تهران

انواع ضایعات خود، به خصوص ضایعات چدنی خود را خریداران ضایعات بفروشید البته در فروش مهم ترین مسئله پیدا کردن بهترین خریدار ضایعات چدن در ازگل تهران می باشد.

پیدا کردن بهترین خریدار ضایعات به عواملی بستگی دارد از جمله مهم ترین عوامل خرید با قیمت بالا به نسبت دیگر خریداران می باشد. یکی از بهترین خریداران ضایعات چدن که ضایعات شما را به بالاترین قیمت خریداری می کند بای ضایعات نام دارد. شما می توانید انواع ضایعات چدن خود را به ما بفروشید.

اصولا ضایعات به موادی گفته می شود که پس از انجام فرآوری های خاص باقی می مانند. ضایعات چدن یکی از انواع ضایعات فلزی می باشد که بازیافت پذیرند. با توجه به این ویژگی می توان انواع ضایعات چدن را به خریدار ضایعات فروخت و از آن کسب درآمد کرد. قیمت ضایعات چدن با توجه به نوعی از ضایعات، قیمت روزانه ضایعات و تقاضای بازار متفاوت می باشد.

ضایعات فلزات آهنی به دلیل ارزش بالایی که نسب به فلزات غیر آهنی دارد، تقاضای بیشتری دارند. به همین دلیل قیمت ضایعات چدنی از نظر مقدار از ضایعات آهن بالاتر است که دارای تفاوت کیفی هستند. چند راه عملی برای ردیابی قیمت ضایعات در سراسر جهان وجود دارد مانند تجزیه و تحلیل قیمت ضایعات، پیش بینی های روزانه، هفتگی و ماهانه به حفظ سود کسب و کار ضایعات به طور کلی کمک می کند.

درجه بندی ضایعات در بازار

در درجه بندی ضایعات هر شرکتی بر اساس استانداردهای خود از تعریف های خاص خود استفاده می کنند اما به صورت کلی به شرح زیر می باشد:

 • روغنی: مشخصه آن ها ضخامت کم تر از یک میلی متر بوده و ورق های جدید می باشند.
 • سوپر ویژه : آهن آلات مانند، نبشی، ناودانی، خرده میلگرد، ورق روغنی زنگ خورده و… هستند.
 • ویژه : محصولاتی که در ساختمان استفاده می شوند برای مثال: ابعاد بزرگ خرده های میلگرد، قوطی، پروفیل، تیرآهن، محصولاتی که در درب و پنجره به کار می روند و دارای ضخامت هایی کمتر از ۵۰ سانتی متر باشند، همچنین نبشی و ناودانی را فرا می گیرد.
 • درجه یک : برای مثال بدنه موتو سیکلت، مفتول های به شکل کلاف، سیم، بدنه کشتی، آبگرمکن، شوفاژ و همچنین ورق ترانس و به علاوه آرمیچر فاقد فلز آلومینیوم می باشد.
 • درجه دو : بشکه، کمد، بدنه خودرو، اگزوز خودرو و همچنین بدنه بزرگ، توری مرغ و.. در دسته ضایعات درجه دوم قرار می گیرند.
 • درجه سه : اگزوز، فیلتر نسوخته، آهن بی کیفیت مانند حلبی و… در دسته ضایعات درجه ۳ قرار می گیرند.
 • گالوانیزه : این دسته شامل، کانال کولر، لوله آب و همچنین بسیاری دیگر از محصولات که دارای روکش گالوانیزه هستند می شود.
 • آلیاژی : شامل فنرهای بریده شده و همچنین چرخ دنده هایی که دارای عناصر آلیاژی هستند مثل کروم و همچنین منگنز که برای بالا بردن درجه حرارت و همچنین افزایش سختی می شود و خاصیت انعطاف پذیری آن را کم می کند.
 • بار ممنوع : شامل ابزار آلات و ادوات جنگی و همچنین قلم جوش و… هستند.

خریدار ضایعات آلومینیوم در ازگل تهران

آلومینیوم به جهت کاربرد فروانی که در صنعت دارد، ارزش و اهمیت بالایی دارد. به همین جهت ضایعات آلومینیومی نیز دارای از اهمیت بالایی می باشند. ارزش بالای این نوع ضایعات تا جایی می باشد که ایالت متحده ۳۶ درصد آلومینیوم مصرفی خود را از طریق ضایعات آلومینیومی تامین می کند. ضایعات آلومینیوم را به دو دسته ضایعات آلومینیوم نرم و خشک نیز تقسیم نمود.

آلومینیوم نرم نسبت به آلومینیوم با کیفیت تر و خلوص بالاتری دارد و هم چنین میزان انعطاف پذیری آن بیشتر می باشد به همین دلیل ارزش و قیمت آن نسبت به آلومینیوم خشک بیشتر است. از جمله از ضایعات نرم می توان به درو پنجره، ظرف و ظروف، رادیاتور ماشین، سیم های آلومینیومی و… را نام برد. چند نمونه از ضایعات آلومینیوم خشک نیز شامل سیلندر، رینگ خودرو، قطعات آلومینیوم، کرکره مغازه، ظروف نسوز چدنی و… می باشند.

خریدار ضایعات فولادی در ازگل تهران

خریداری ضایعات فولادی هم از نظر اقتصادی و هم از نظر محیطی بسیار مهم است. بهترین خریدار ضایعات کسی است که در معاملات خود هم شرایط و ضوابط موجود را در بازار شناسایی کند تا در مرحله خرید و فروش ضایعات فولادی دچار مشکل نشود از جمله مواردی که برای خریدار ضایعات آهن مهم و قابل توجه است، آگاهی از آخرین قیمت و هزینه های اعمال شده و محل خرید و فروش ضایعات فولادی می باشد.

معمولا خریدار ضایعات فولادی تا حد ممکن این معاملات را در محل زندگی خود انجام می دهد. به طور کلی مراکز خرید و فروش ضایعات مانند مرکز خرید و فروش ضایعات آهن در ازگل تهران خریدار ضایعات مس، خریدار ضایعات آهن بر خود واجب می بیند که بیش از عقد قرارداد و انجام معامله اطلاعاتی را در زمینه های مرتبط با خرید و فروش ضایعات کسب کرده و بعد وارد عمل شوند.

خریدار ضایعات کابل در ازگل تهران

ضایعات و یا قراضه ها موادی گفته می شود که در ظاهر کاربرد ندارند و نمی توان به همان صورت از آن استفاده کرد ولی در عوض می توانیم آن ها را بازیافت و دوباره از آن استفاده کنیم یکی از انواع ضایعات، ضایعات کابل می باشد. دستگاه بازیافت ضایعات سیم و کابل، ساختمان کابل را در کوره ها تخریب کرده و بخش فلزی رسانایی را از قسمت پلاستیکی جدا می کند.

مزایای بازیافت ضایعات مس و کابل

 1. صرفه جویی اقتصادی
 2. حفظ محیط زیست و طبیعت
 3. استفاده از ضایعات سیم و کابل در تولید محصولات جدید

همان طور که ذکر شد بازیافت ضایعات کابل دارای کاربرد فراوانی می باشد. در فرآیند بازیافت ضایعات کابل به طور معمول در ابتدا کابل ها را خرد می کنند و پس از آن با روش هایی مانند بهره گیری از چگالی مس و روکش آن به جدا سازی این دو ماده می پردازند. پس از جدا سازی سیم های خرد شده با روش هایی مانند وب کردن در کوره ها و قالب گیری مجدد، بازیافت می کنند.

خریدار ضایعات برنج در ازگل تهران

از مهم ترین دلایل خرید ضایعات برنج در ازگل تهران به دلیل رونق گرفتن این فلز برنج با مراکز مختلف ضایعات ارتباط دارد در واقع با با بازیافت ضایعات برنج چرخه صنعت های دیگر نیز به گردش در آمده اند به دلیل که ضایعات برنج ضایعات زیست محور هستند و در زمره مشاغل پویا قرار گرفته است که علاوه بر درآمد زایی و اشتغال زایی در صنایع مختلف نیز به کار گرفته شده است.

ضایعات ازگل

خرید و فروش ضایعات ساختمانی در ازگل تهران

امروزه با افزایش صنعت ساخت و ساز و تولید ضایعات ساختمانی، بازیافت آن‌ها در این صنعت، اقدام مهمی در جهت کاهش هزینه‌ها و مصرف مواد خام اولیه محسوب می‌شود و امروزه یکی از مهمترین منابع تأمین ماده اولیه محصولات فولادی و آهنی هستند.

به همین دلیل تعدادی از افراد و مجموعه‌ها به خرید این محصولات اقدام می‌کنند و نیز این امر موجب جبران بخشی از هزینه‌های ساخت‌وساز می‌شود.

عوامل تاثیر گذار در قیمت ضایعات

قیمت روز خرید ضایعات آهن مطابق با قیمت روز جهانی تعیین می گردد. البته در برخی از مواقع نیز در هنگام خرید و فروش قیمت ها با رضایت دو طرفین مشخص می شود.

آهن جزء آن دسته از فلزاتی است که اهمیت زیادی در سرمایه کشور دارد و بسیاری از صنایع و کارخانه های مواد اولیه خواهان آن هستند. به همین خاطر افزایش عرضه و تقاضا مستقیماً بر قیمت خرید ضایعات آهنی تأثیر خواهد داشت.

سوالات متداول خرید ضایعات

میزان خرید ضایعات چند کیلو می باشد ؟

بنگاه ضایعات تهران ضایعات شما را از یک کیلو تا بالای ۱۰۰ تن خریداری میکند و میانگین وزنی وجود ندارد.

محل خرید و فروش ضایعات کجاست؟

محل خرید و فروش ضایعات می تواند در محل شما و یا انبار مرکزی بنگاه ضایعات تهران انجام شود.

قیمت خرید ضایعات چند می باشد ؟

قیمت خرید ضایعات بستگی به قیمت روز ضایعات دارد و نوسان قیمتی وجود دارد , پس قبل از فروش ضایعات حتما برای قیمت با ما تماس بگیرید.

نحوه تسویه حساب خرید ضایعات به چه صورت هست؟

نحوه تسویه حساب خرید ضایعات در محل باسکول به صورت نقد انجام میشود.

مدت زمان مراجعه بنگاه ضایعات تهران به محل خرید ضایعات چقدر هست؟

پس از تماس شما با بنگاه ضایعاتی تهران , ما وسایل مورد نیاز به سمت محل خرید ضایعات حرکت میکنیم و بستگی به فاصله از محل و مبدا هستش.

ناحیه دیدگاه ها غیرفعال است