ضایعات حصارک

ما ضایعات شما و کلیه شرکتهایی که قصد فروش ضایعات خود را در حصارک تهران دارند خرید میکنیم و با بهترین دستگاه های ذوب آهن آنها را ذوب میکنیم و به عنوان مواد اولیه در صنایع مختلف آن را به کار میبریم.

بنگاه ضایعات تهران برای خرید و فروش ضایعات در حصارک تهران با بهترین و بالاترین قیمت روز و تسویه حساب نقدی به صورت شبانه روزی در خدمت همشهریان تهرانی میباشد و در صورت نیاز کافیست تماس حاصل فرمایید.


شما مشتریان عزیز میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۴۶۹۲۰۴ تماس حاصل فرمایید.


بهترین خریدار ضایعات ساختمانی حصارک تهران

سالانه با ساخت خانه های جدید و تخریب برخی بنا و همچنین تعمیر ساختمان ها، مقدار زیادی اقلام ساختمانی فرسوده و ضایعات ساختمانی تولید می شود. بسیاری از این مصالح دور ریخته می شوند زیرا دیگر به این صورت قابل بازیافت نیستند.

رها کردن آن ها در طبیعت در مناطق مختلف مشکلات زیست محیطی بسیار جدی به بار آورده است و این درحالی است که می توان با خرید اقلام ساختمانی فرسوده و بازیافت آن دوباره از آن ها در صنعت و ساختمان سازی استفاده کرد.

این کار بسیار مهم است و میتوان علاوه بر نجات محیط زیست، مواد اولیه ی لازم را تا حدی تامین نمود. بنگاه ضایعاتی تهران در زمینه ی خرید اقلام ساختمانی فرسوده فعالیت می کند و با بازیافت این اقلام به شیوه ی درست و اصولی قدم مهمی در این جهت بر می دارد.

بازیافت انواع مصالح ساختمانی اسقاطی

بسیاری از مواد طبیعی موجود در ساختمان ها که به زباله تبدیل می شوند مانند خاک رس ، شن ، چوب و سنگ ، حتی از شاخه و برگ قابل بازیافت هستند. برخی از این مواد خام و برخی ترکیبی از چند ماده می باشند.

بازیافت مصالح ساختمانی در بسیاری از کشورها یک صنعت مستقل بوده و از این مواد معمولاً در کارهای تخصصی خاص مانند نجاری ، لوله کشی ، سقف سازی و عایق بندی استفاده می شود.

بنگاه ضایعاتی تهران با خرید اقلام ساختمانی فرسوده و بازیافت آنها این امکان را فراهم کرده است که مصالح ساختمانی فرسوده دیگر به محیط زیست آسیبی وارد نکند.

خرید و فروش ضایعات ساختمانی در حصارک

امروزه با افزایش صنعت ساخت و ساز و تولید ضایعات ساختمانی، بازیافت آن‌ها در این صنعت، اقدام مهمی در جهت کاهش هزینه‌ها و مصرف مواد خام اولیه محسوب می‌شود و امروزه یکی از مهمترین منابع تأمین ماده اولیه محصولات فولادی و آهنی هستند.

به همین دلیل تعدادی از افراد و مجموعه‌ها به خرید این محصولات اقدام می‌کنند و نیز این امر موجب جبران بخشی از هزینه‌های ساخت‌وساز می‌شود.

خرید انواع ضایعات ساختمانی در حصارک تهران

تخریب سازه ها و ساختمان ها موجب تولید ضایعات چوبی ، شیشه ای و پلاستیکی می گردد. این مواد را می توان بازیافت نموده و مجددا استفاده نمود. بخش قابل توجهی از چوب مصرفی جهان، صرف کارهای ساخت و ساز می شود.

از این رو بازیافت آن از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد. ضایعات پلاستیکی ناشی از PVC ، لوله کشی های ساختمان و … بوده و ضایعات شیشه ای نیز حاصل از شیشه های در و پنجره ، قفسه های شیشه ای می باشد.

خریدار مصالح ساختمانی فرسوده طبیعی

مصالح ساختمانی را به طور کلی می توان به طور کلی به دو منبع طبیعی و مصنوعی طبقه بندی کرد. مواد طبیعی مواردی هستند که توسط صنایع فناوری پردازش می شوند ، از جمله آن ها می شود به چوب یا شیشه اشاره کرد.

مواد مصنوعی پس از تغییراتی که توسط انسان ها صورت می گیرد به موادی مانند پلاستیک و رنگهای نفتی ، گیاهان گل ، سنگ و الیاف تبدیل می شوند. همه این مواد چه طبیعی و چه مصنوعی پس از بازیافت می توانند در صنعت مورد استفاده قرار بگیرند.

خرید ضایعات حصارک

طبقه‌ بندی انواع نخاله‌ های ساختمانی

نخاله‌ های ساختمانی انواع مختلفی دارند.طبقه‌ بندی اصلی نخاله، بر اساس منشأ و ترکیب نخاله‌ های تخریب و ساخت یک سازه است. با استخراج دیدگاه‌ های فعالان ساخت‌ و ساز و پسماند، مهم‌ ترین نخاله‌ های ساختمانی را می‌ توان در قالب‌ موارد زیر طبقه‌ بندی کرد:

  1.  بتن، شیشه، فلزات آهنی، فلزات غیر آهنی، آجر و کاشی، مواد قیری، ضایعات گچ و متفرقه.
  2.  عایق، میخ، سیم برق، میلگرد به عنوان ضایعات مصالح ساختمانی و مصالح لایروبی، کنده درختان و قلوه سنگ‌ ها به عنوان ضایعات حاصل از فرایند آماده‌ سازی یک پروژه ساختمانی. این نخاله‌ ها، ممکن است سرب، آزبست یا سایر مواد خطرناک باشند.
  3. آجر، بتن و چوب، عمده‌ ترین پسماندهایی هستند که مقدار آنها برابر با ۱۰ تا ۱۵ درصد کل مصالح ساختمانی است.
  4. خاک، شیشه، گچ، بتن، سرامیک، سیمان، چوب، قیرگونی و سایر مواد مشابه.
  5. آجر، بتن، سنگ ساختمانی، قطعات گچی، چوب، پلاستیک و فلزات.
  6. نخاله‌ ها مفهومی فراگیر دارند و مصالح مختلف مانند سنگ‌، آجر، بلوک، گچ‌، فولاد، شیشه، الوار، مصالح حاصل از لوله‌ کشی و برق‌ کشی، پوشش آسفالت بام و… را نیز شامل می‌ شود.

این مواد یا در محیط‌ زیست و حوادث طبیعی مانند زلزله، توفان، سیل و… تولید شده‌ اند و یا حاصل عملیات ساخت‌ و ساز و تخریب هستند.

مرکز خرید ضایعات ساختمانی در حصارک

امروزه شرکت های بسیار زیادی در مزایده های مختلف ضایعات خود را به مزایده می‌گذارند تا بتوانند آن را با قیمت مناسب و قیمت خوب به فروش برسانند ولی مطمئن باشید ک شرکت ما به بالاترین قیمت روز ضایعات شما را خریداری کرده در محل باسکول تسویه نقدی هم انجام میدهد.

بهترین خریدار ضایعات در حصارک تهران با خرید فلزاتی مانند مس ، برنج ، آلومینیوم ،آهن، چدن، و سایر مواد ضایعات آهنی که در اطراف خود بی استفاده مانده اند میخرد و این ضایعات فلزی نباید دور ریخته شوند در عوض ، آنها باید به درستی بازیافت شده و تبدیل به مواد قابل استفاده جدید شود.

درجه بندی ضایعات

ضایعات دارای درجه بندی هایی هستند که بر قیمت ضایعات تاثیر می گذارد. برای مثال شاهد حضور ضایعات درجه ۱، درجه ۲، درجه ۳، درجه سنگین ۱، درجه سنگین ۲، درجه سبک ۱، درجه سبک ۲ و … هستیم. هر کدام از ضایعات موجود در این درجه بندی ها، دارای کیفیتی متفاوت هستند. به همین دلیل قیمت ضایعات با درجه بندی مختلف، با یکدیگر فرق خواهد کرد

خریدار انواع ضایعات و نخاله ساختمانی در حصارک

یکی از مهم ترین بخش های اقتصادی کشورهای در حال توسعه، صنعت ساخت و ساز می باشد. این صنعت علاوه بر مصرف مقدار زیادی مصالح خام، موجب تولید حجم بالایی از ضایعات نیز می گردد که اصطلاحا به آن ضایعات ساختمانی یا نخاله ساختمانی گفته می شود.

باید توجه داشت که شهروندان باید از طریق شرکت های حمل نخاله ساختمانی اقدام به حمل و تخلیه مناسب ضایعات ساختمانی خود در محل های معین نمایند.

ضایعات ساختمانی نخاله های جامدی هستند که از ساخت و ساز ، بازسازی و یا تخریب ساختمان ها، پل ها و … حاصل می شوند. نخاله های ساختمانی شامل بتن، چوب، گچ و … می باشد.

قیمت خرید نخاله ساختمان

خرید ضایعات ساختمانی قیمت متفاوتی داشته و بر اساس نوع ضایعات تعیین می گردد. کلیه ضایعات و لوازم فرسوده  شمارا در حصارک تهران خریداریم. اگر ضایعاتی دارید و برای فروش به دنبال مشتری می گردید که با قیمت منصفانه ای آن را از شما خریداری کند قبل از اینکه با دلالان صحبت کنید ابتدا با ما تماس بگیرید ما ضایعات شما را با قیمت بالاتری از خورده کاسب های محل خریداری می کنیم.

خرید ضایعات ساختمانی در حصارک به منظور بازیافت این نخاله ها انجام می شود. علاوه بر این برای خریدار ضایعات ساختمانی کسب درآمد به همراه دارد.ضایعات ساختمانی فلزی، شیشه ای، پلاستیکی، چوب، آجر و بلوک از جمله ضایعات قابل بازیافت می باشند.

بهترین مرکز خرید ضایعات ساختمانی در حصارک تهران بنگاه ضایعاتی تهران میباشد, شما مشتریان عزیز میتوانید فقط با یک تماس ما را در شرکت و محل فروش ضایعاتی خود ببینید.

مراحل بازیافت آهن
۱ پس از خرید ضایعات آهن و جمع‌آوری آن در سوله‌ها یا انبارهای مخصوص نوبت به جداسازی قراضه‌های فلزی و غیرفلزی می‌شود. این کار با استفاده از آهنرباهای مغناطیسی بزرگ انجام می‌شود. بدین‌وسیله ضایعات به آهنربا چسبیده و ضایعات غیرفلزی از آن جدا می‌شوند.
۲ با استفاده از خردکن‌ها قطعات بزرک را بخش‌های کوچک تبدیل کرد تا هم حمل‌ونقل آن وهم فرایند ذوب به‌راحتی انجام شود
۳ قدم بعدی ذوب کردن فلز قراضه در کوره‌های بزرگ ذوب‌آهن است. هر فلز به کوره خاصی می‌رود که مختص آن فلز طراحی شده است. بسته به‌اندازه کوره، عملیات ذوب ممکن است بین چند دقیقه تا چند ساعت طول بکشد. اما نکته مهمی که در مورد این کار مطرح است نیاز کمتر به انرژی برای ضایعات نسبت به سنگ‌آهن است.

عوامل تعیین کننده قیمت ضایعات

قیمت روز خرید ضایعات آهن مطابق با قیمت روز جهانی تعیین می گردد. البته در برخی از مواقع نیز در هنگام خرید و فروش قیمت ها با رضایت دو طرفین مشخص می شود.

آهن جزء آن دسته از فلزاتی است که اهمیت زیادی در سرمایه کشور دارد و بسیاری از صنایع و کارخانه های مواد اولیه خواهان آن هستند. به همین خاطر افزایش عرضه و تقاضا مستقیماً بر قیمت خرید ضایعات آهنی تأثیر خواهد داشت.

قیمت ضایعات ساختمانی در حصارک

قیمت ضایعات می تواند بسته به شرایط و عوامل گوناگونی، تغییر کند. به صورت کلی ضایعات برای صنایع مختلفی سودمند است.

از این رو بهتر است تا با قیمت روز ضایعات آشنایی داشته باشید. ضایعات به طیف وسیعی از مواد و لوازم دور انداخته شده اطلاق می شود.

قیمت ضایعات آهن در مرکز خرید و فروش ضایعات وابسته به زمان، مکان و شخص فروشنده متغیر است. قیمت ضایعات معمولا به دو صورت تعیین می شود یا به ‌طور مستقیم و از طریق مذاکره بین خریدار و فروشنده انجام می شود و یا به وسیله اینترنت و سایت های آنلاین قیمت گذاری شده و به فروش می رسند.

البته توجه داشته باشید که این سایت ها به هیچ وجه مشکل ندارند، بلکه به دلیل نوسانات شدید بازار به روز رسانی مرتب آن ها امری دشوار است. بنابراین احتمال خطا در اعلام قیمت ها وجود دارد.

سوالات متداول خرید ضایعات

میزان خرید ضایعات چند کیلو می باشد ؟

بنگاه ضایعات تهران ضایعات شما را از یک کیلو تا بالای ۱۰۰ تن خریداری میکند و میانگین وزنی وجود ندارد.

محل خرید و فروش ضایعات کجاست؟

محل خرید و فروش ضایعات می تواند در محل شما و یا انبار مرکزی بنگاه ضایعات تهران ا انجام شود.

قیمت خرید ضایعات چند می باشد ؟

قیمت خرید ضایعات بستگی به قیمت روز ضایعات دارد و نوسان قیمتی وجود دارد , پس قبل از فروش ضایعات حتما برای قیمت با ما تماس بگیرید.

نحوه تسویه حساب خرید ضایعات به چه صورت هست

نحوه تسویه حساب خرید ضایعات در محل باسکول به صورت نقد انجام میشود.

مدت زمان مراجعه بنگاه ضایعات تهران به محل خرید ضایعات چقدر هست؟

پس از تماس شما با بنگاه ضایعاتی تهران , ما وسایل مورد نیاز به سمت محل خرید ضایعات حرکت میکنیم و بستگی به فاصله از محل و مبدا هستش.


جهت فروش ضایعات  آهن و آلومینوم خود با شماره ۰۹۱۲۵۸۷۶۴۵۶ تماس بگیرید.


بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *