خرید ملک دست دوم در ترکیه

خرید ملک دست دوم در ترکیه


چگونه یک آژانس املاک مطمئن در ترکیه را تشخیص دهم و این آژانس چه مدارکی را باید به من ارائه کند

یکی  از دغدغه های درست و سوالی که برای تمام افرادی که علاقمند به خرید ملک در  ترکیه میباشند مطرح میباشد این است که چگونه یک آژانس املاک مطمئن در ترکیه را تشخیص دهم و این آژانس چه مدارکی را باید به من ارائه کند؟

مجوز آژانس املاک معتبر

در چگونه یک آژانس املاک مطمئن در ترکیه را تشخیص دهم و این آژانس چه مدارکی را باید به من ارائه کند  واقع در ترکیه برای اینکه آژانس املاک داشته باشید و بتوانید به شکل قانونی مشتریان ملک بفروشید ، میبایست یک شرکت ثبت کنید که اجازه فعالیت رسمی را در حوزه خرید و فروش ملک را به شما بدهد . بنابراین اولین چیزی که لازم است در رابطه با انتخاب آژانس املاک کنترل کنید ، این است که آیا این دفتر املاک شرکتی معتبر است و اجازه کار و فعالیت در زمینه خرید و فروش ملک را دارد ؟

اینجا لازم است ذکر کنیم که شرکت های املاک بسیار معتبری در شهرهای مختلف ترکیه مشغول به کار و فعالیت هستند  تعداد زیادی از آنها هم شرکت های خوب ایرانی هستند . اما معمولاً افرادی در زمینه خرید ملک به مشکل برمیخورند و سرمایه خودشان را از دست میدهند که به جای اینکه از شرکت های معتبر ، ترجیح میدهند تا دوستان و آشنایان ، گردانندگان تور و یا به هر شکلی افراد غیر متخصص را برای این کار انتخاب میکنند ، مشاوره اشتباه میگیرند و نهایتاً نیز موجب از دست رفتن سرمایه ایشان میشود . بنابراین بهتر استانبول از همه در انتخاب شرکت املاک معتبر دقت کنیم .

خرید خانه دست دوم در استانبول

خرید خانه دست دوم در استانبول

آژانس املاک با تجربه در فروش ملک در ترکیه 

خرید و فروش خانه دست دوم در ترکیه  و یا  در هر جای دنیا ، جزو آن دسته از کارهایی است که علیرغم اینکه ممکن است کار راحتی به نظر برسد و به نظر پرسود تر از  فعالیت های تجاری دیگر به نظر برسد ، کار بسیار مشکل و پر مسؤلیت است که نیاز مهارت و تجربه دارد . بنابراین لازم است قبل از هر گونه فعالیتی با افراد با تجربه در این کار که در ارتباط با خرید خانه دست دوم در استانبول و آلانیا تبحر دارند ، موارد مناسب برای سرمایه گذاری را میدانند  و به بازار ملک در ترکیه اشراف دارند  ، مشاوره کنید .صرفاً دانستن زبان ترکی یا آشنا بودن به چند خیابان و مرکز خرید  و یا ایجاد رابطه دوستی ، به این معنی نیست که شخص مورد نظر اطلاعات کافی در زمینه املاک و سرمایه گذاری در ترکیه را دارد ، یا اینکه قادر است به شما مشاوره کامل و درستی در این زمینه بدهد .

خرید ملک دست دوم در ترکیه

خرید ملک دست دوم در ترکیه

خدماتی که دفتر فروش ملک به شما ارایه میدهد

اگرسوال شما این است که  چگونه یک آژانس املاک مطمئن در ترکیه را تشخیص دهم و این آژانس چه مدارکی را باید به من ارائه کند ، یکی از نکاتی که خیلی باید به آن توجه کنید ، خدماتی است که ژانس املاک به شما ارایه میدهد .

در زمان خرید ملک دست دوم در ترکیه ، خدمات یک دفتر املاک به۲ بخش خدمات قبل از فروش  و خدمات پس از فروش تقسیم میشود . خدمات قبل از فروش شامل  اطلاعاتی کاملی و فایلهایی که برای خرید ملک برای شما ارسال می کنند ، تور بازدید از پروژه ها و املاک فروشی مطابق با بودجه و سلیقه شما ، مشاوره جهت انتخاب ملک مناسب ، بررسی شرایط  قرارداد فروش ملک همراه با شما و کنترل قرار داد فروش همراه با وکیل شرکت ، عقد قرارداد فروش ملک و کلیه کارهای مربوط به به نام شدن سند ملک میباشد .

بخش دوم خدماتی که یه آژانس املاک میبایست در اختیار شما قرار دهد ، خدمات پس از فروش میباشد که شامل باز کردن حساب بانکی ، کلیه کارهای مربوط به دریافت اقامت ترکیه و یا کارهای مربوط به دریافت شهروندی ترکیه ، تحویل دادن ملک شما ، انجام کارهای مربوط به ثبت ملک به نام شما در مجتمع مسکونی و وصل کردن آب و برق و گاز  و مجموعه ای از خدمات  تکمیلی میباشد .

معمولاً خدمات قبل از فروش توسط تمام آژانس های املاک در اختیار مشتریان قرار میگیرد چون به واسطه ارایه این خدمات پروسه فروش انجام میشود  . اما معمولاً خدمات پس از فروش که از اهمیت زیادی نیز برخوردارند به صورت کامل توسط تمام شرکت های فروشنده ملک در اختیار  مشتریان قرار نمیگیرد . بنابراین شرکتی را انتخاب کنید که تمام این خدمات را در اختیار شما قرار بدهد .

تقریباً تمام سرمایه گذارانی که قصد خرید خانه دست دوم در آلانیا و استانبول ترکیه را دارند ، قصد گرفتن اقامت ترکیه و یا شهروندی ترکیه را دارند و بسیار اهمیت دارد که هنگامی که به دنبال شرکت املاکی میگردید که ملک خریداری کنید ،  شرکتی را انتخاب کنید که این خدمات را برای شما انجام دهد .

شرکت املاکی که بهترین قیمت رو برای شما بگیرد

البته که قیمت لیست املاک تمام شرکت های ساختمانی برای همه آژانس های املاک یکسان است ، اما قطعاً میزان تخفیفی که میگیرند ، میتواند متفاوت باشد و این کاملا وابسته به ارتباط بین آژانس املاک با شرکت ساختمانی و میزان فروش آنها میباشد . بنابراین یکی از ویژگیهای انتخاب شما برای یک آژانس املاک ، میتواند این باشد که این آژانس املاک بتواند  بهترین قیمت را برای خرید یک ملک به شما پیشنهاد کند .

امیدواریم ما و همکارانمان در شرکت سان اند سندز بتوانیم جزو یکی از شرکت هایی  باشیم که شما برای خرید ملک در ترکیه انتخاب میکنید وبتوانیم در پروسه خرید ملک در ترکیه در کنار شما باشیم .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها