ضایعاتی چیتگر

،مرکز خرید ضایعات ساختمانی در چیتگر بنگاه ضایعاتی تهران می باشد، شما مشتریان عزیز میتوانید فقط با یک تماس ما را در شرکت و محل فروش ضایعاتی خود ببینید.جهت فروش ضایعات آهن خود به قیمت روز بازار آهن با شماره تماس بگیرید.

بزرگترین خریدار ضایعات ساختمانی در چیتگر

اگر آهن ضایعاتی در حجم بالا دارید و با این حوزه چندان آشنا نیستید، ممکن است به سختی بتوانید یک خریدار ضایعات فلزی یا خریدار ضایعات ساختمانی پیدا کنید که جنس شما را به قیمت مناسب بخرد. اما همان طور که اشاره شد، افراد زیادی در این زمینه فعال بوده و در تمام شهرها آهن ضایعاتی را به نرخ روز خریداری می‌کنند.

این افراد ممکن است واسطه بوده یا دارای کارگاه و کارخانه تولیدی باشند. در هر صورت ساده‌ترین راه برای دسترسی به یک خریدار آهن ضایعاتی، استفاده از بستر اینترنت است.

بهترین مرکز خرید ضایعات ساختمان در چیتگر

امروزه شرکت های بسیار زیادی در مزایده های مختلف ضایعات خود را به مزایده می‌گذارند تا بتوانند آن را با قیمت مناسب و قیمت خوب به فروش برسانند ولی مطمین باشید ک شرکت ما به بالاترین قیمت روز ضایعات شما را خریداری کرده در محل باسکول تسویه نقدی هم انجام میدهد.

بنگاه ضایعاتی تهران بهترین مرکز خرید ضایعات ساختمانی در تهران میباشد, شما مشتریان عزیز میتوانید فقط با یک تماس ما را در شرکت و محل فروش ضایعاتی خود ببینید.

خرید و فروش ضایعات ساختمانی شهرک چیتگر

امروزه با افزایش صنعت ساخت و ساز و تولید ضایعات ساختمانی، بازیافت آن‌ها در این صنعت، اقدام مهمی در جهت کاهش هزینه‌ها و مصرف مواد خام اولیه محسوب می‌شود و امروزه یکی از مهمترین منابع تأمین ماده اولیه محصولات فولادی و آهنی هستند. به همین دلیل تعدادی از افراد و مجموعه‌ها به خرید این محصولات اقدام می‌کنند و نیز این امر موجب جبران بخشی از هزینه‌های ساخت‌وساز می‌شود.

مزایده خرید و فروش ضایعات ساختمانی در چیتگر

امروزه شرکت های بسیار زیادی در مزایده های مختلف ضایعات خود را به مزایده می‌گذارند تا بتوانند آن را با قیمت مناسب و قیمت خوب به فروش برسانند ولی مطمئن باشید ک شرکت ما به بالاترین قیمت روز ضایعات شما را خریداری کرده در محل باسکول تسویه نقدی هم انجام میدهد.

اصطلاحا به پسماندهای باقی مانده از عملیات ساختمانی ضایعات ساختمانی می‌گویند. افزایش ساخت‌وساز و تولید ضایعات ساختمانی معضلاتی از جمله آلودگی زیست محیطی، افزایش مرگ‌ومیر در اثر برخورد اتومبیل‌ها با آن‌ها و زشت شدن فضای شهر را به دنبال دارد.

خریدار ضایعات فلزی در چیتگر

قراضه های فلزی بخش قابل توجهی از زباله های شهری را تشکیل می دهند که فضای بسیار زیادی را اشغال کرده و قابل امحاء نیستند. این فلزات ارزش اقتصادی دارند زیرا با صرف هزینه و انرژی تولیدشده اند و مورداستفاده قرارگرفته اند.فلزاتی مانند آهن، مس، روی، آلومینیوم، استیل و چدن برخی از فلزات ارزشمندی هستند که بخش بزرگی از ضایعات شهری را تشکیل می دهند و می توان با بازیافت آن ها در هزینه و انرژی که صرف تولید مجدد آن ها می شود، صرف جویی کرد.

خریدار ضایعات غیر فلزی در چیتگر تهران

به طورکلی می توان مطرح کرد که زباله های غیرفلزی شامل هر چیز غیرفلزی مانند پلاستیک، شیشه، کاغذ و کارتن، منسوجات، مواد شیمیایی و ضایعات ساختمانی مانند آجر و سرامیک است.در بین این ضایعات می توان به انواع لوله های شکسته، چوب و تخته، چرم و حتی مواد غذایی دورریختنی اشاره کرد که هریک بر اساس ارزش اقتصادی و قابلیت بازیافت قیمت متفاوتی دارد.

ضایعات چیتگر

قیمت روز خرید ضایعات ساختمانی

قیمت ضایعات می تواند بسته به شرایط و عوامل گوناگونی، تغییر کند. به صورت کلی ضایعات برای صنایع مختلفی سودمند است.از این رو بهتر است تا با قیمت روز ضایعات آشنایی داشته باشید. ضایعات به طیف وسیعی از مواد و لوازم دور انداخته شده اطلاق می شود.

قیمت ضایعات آهن در مرکز خرید و فروش ضایعات وابسته به زمان، مکان و شخص فروشنده متغیر است. قیمت ضایعات معمولا به دو صورت تعیین می شود یا به ‌طور مستقیم و از طریق مذاکره بین خریدار و فروشنده انجام می شود و یا به وسیله اینترنت و سایت های آنلاین قیمت گذاری شده و به فروش می رسند.

البته توجه داشته باشید که این سایت ها به هیچ وجه مشکل ندارند، بلکه به دلیل نوسانات شدید بازار به روز رسانی مرتب آن ها امری دشوار است. بنابراین احتمال خطا در اعلام قیمت ها وجود دارد.

خریدار کلی و جزئی ضایعات آهن

ما ضایعات شما را وکلیه شرکتهایی که خریدضایعات آهن را قصد فروش آن دارند میکنیم و با بهترین دستگاههای ذوب آهن آنها را ذوب میکنیم و به عنوان مواد اولیه در صنایع مختلف آن را به کار میبریم.

 • خرید ضایعات استیل
 • ضایعات آلومینیوم
 • ضایعات آهن
 • ضایعات چدن
 • خرید ضایعات آلومینیوم
 • بهترین خریدار ضایعات
 • خرید ضایعات آهن تناژ بالا
 • ضایعات سرب
 • ضایعات مس
 • خرید ضایعات آهن

خرید ضایعات ساختمان در شهرک چیتگر

یکی از مهم ترین بخش های اقتصادی کشورهای در حال توسعه، صنعت ساخت و ساز می باشد. این صنعت علاوه بر مصرف مقدار زیادی مصالح خام، موجب تولید حجم بالایی از ضایعات نیز می گردد که اصطلاحا به آن ضایعات ساختمانی یا نخاله ساختمانی گفته می شود.

در واقع ضایعات ساختمانی نخاله های جامدی هستند که از ساخت و ساز ، بازسازی و یا تخریب ساختمان ها، پل ها و … حاصل می شوند. نخاله های ساختمانی شامل بتن، چوب، گچ و … می باشد.

باید توجه داشت که شهروندان باید از طریق شرکت های حمل نخاله ساختمانی اقدام به حمل و تخلیه مناسب ضایعات ساختمانی خود در محل های معین نمایند.ماشین های حمل نخاله ساختمانی که اصطلاحا به آن نخاله بر گفته می شود بر اساس حجم ضایعات ساختمانی تعیین می گردد. بر این اساس ممکن است نیاز به حمل نخاله با نیسان ، حمل با خاور و یا کمپرسی و … باشد.

خرید و فروش پسماند های ساختمانی

امروزه صنعت ساختمان سازی به سرعت در حال گسترش و پیشرفت است و در نتیجه سالانه مقدار زیادی ضایعات ساختمانی تولید می شود. از آنجایی که مواد خام زیادی در اجرای کارهای عمرانی و ساختمان سازی به مصرف میرسد. بازیافت ضایعات این صنعت میتواند گام مهمی در جهت کاهش هزینه ها و مصرف مواد خام اولیه باشد.

فروش ضایعات ساختمانی و بازیافت صحیح آنها تاثیر زیادی در جهت برنامه های مدیریت بازیافت ضایعات و نخاله های ساختمانی خواهد بود.

ضایعات ساختمانی چوب، شیشه و پلاستیک

تخریب سازه ها و ساختمان ها موجب تولید ضایعات چوبی ، شیشه ای و پلاستیکی می گردد. این مواد را می توان بازیافت نموده و مجددا استفاده نمود. بخش قابل توجهی از چوب مصرفی جهان، صرف کارهای ساخت و ساز می شود.

از این رو بازیافت آن از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد. ضایعات پلاستیکی ناشی از PVC ، لوله کشی های ساختمان و … بوده و ضایعات شیشه ای نیز حاصل از شیشه های در و پنجره ، قفسه های شیشه ای می باشد.

بازیافت ضایعات آهن قراضه

آهن قراضه ها یکی از مهمترین پسماندهای قابل بازیافت هستند که شامل تمامی آهن آلات دور ریختنی و ضایعات چدنی و فولادی غیرقابل مصرف میباشند که میتوان در کوره قوس الکتریکی به لوازم آهنی بازیافتی جدیدی تبدیل کرد.

شامل تمامی پسماندهای آهنی بدست آمده از تخریب ساختمان و خودروها میباشند که قابلیت بازیافت دارند. این ضایعات آهنی نسبت به دیگر پسماندهای ساختمانی گران تر بوده و میتوان از آنها محصولات ارزشمندی تولید کرد.

سوالات متداول خرید ضایعات
نحوه تسویه حساب به چه صورت هست؟ نحوه تسویه حساب خرید ضایعات در محل باسکول به صورت نقد انجام میشود.
مدت زمان مراجعه به محل خرید چقدر هست؟ پس از تماس شما با بنگاه ضایعاتی تهران بستگی به فاصله از محل و مبدا هستش.
میزان خرید ضایعات چند کیلو می باشد ؟ بنگاه ضایعات تهران ضایعات شما را از یک کیلو تا بالای ۱۰۰ تن خریداری میکند و میانگین وزنی وجود ندارد.
محل خرید و فروش ضایعات کجاست؟ محل خرید و فروش ضایعات می تواند در محل شما و یا انبار مرکزی بنگاه ضایعات تهران انجام شود.
قیمت خرید ضایعات چند می باشد ؟ قیمت خرید ضایعات بستگی به قیمت روز ضایعات دارد و نوسان قیمتی وجود دارد , پس قبل از فروش ضایعات حتما برای قیمت با ما تماس بگیرید.

انواع ضایعات ساختمانی

در ضایعاتی چیتگر ، ضایعات ساختمانی فیزیکی به دو دسته خنثی و فعال تقسیم می‌شوند، بسته به تأثیر آنها بر محیط زیست. ضایعات فیزیکی خنثی شامل نخاله‌های خاک، شن و ماسه است، در حالی که ضایعات فعال شامل ضایعات آهنی و شیمیایی می‌باشد.

ضایعات ساختمانی از منابع مختلفی تولید می‌شوند، از جمله حمل و نقل نامناسب، انبارکردن نامناسب مصالح، برش اشتباه مصالح و عدم توجه به مقدار مصرفی مصالح در طول کار یا طراحی. هر شرکت برای دسته‌بندی ضایعات ساختمانی خود تعاریف خاصی ارائه می‌دهد.

مهمترین انواع ضایعات ساختمانی عبارتند از:

 • ضایعات آجر که شامل موادی مانند ملات گچ، چوب و بتن است. ضایعات خردشده آجر به عنوان مواد بازیافتی استفاده می‌شوند.
 • ضایعات بتن که در فرآیند تخریب سازه‌ها تولید می‌شوند و می‌توان آن‌ها را به عنوان سنگ دانه در بستر جاده‌ها و ترانشه‌ها استفاده کرد.
 • ضایعات فلز آهن که به دلیل ارزش پولی که دارند، بسیار مهم هستند و می‌توانند چندین بار بازیافت شوند.
 • ضایعات مصالح بنایی که در تخریب ساختمان‌ها تولید می‌شوند و می‌توان آن‌ها را به سنگ دانه تبدیل کرده و در ساخت آجرهای رسی سنت و به عنوان عایق حرارتی استفاده نمود.
 • ضایعات فلز غیر آهنی مانند آلومینیوم، سرب و روی که اغلب بازیافت می‌شوند و قابلیت بازیافت دارند.

ضایعات چیتگرروش های بازیافت انواع ضایعات ساختمانی در چیتگر

روش‌های بازیافت ضایعات ساختمانی عبارتند از:

 1. بازیافت مکانیکی: در این روش، ضایعات ساختمانی با استفاده از فرایندهای خرد کردن، سرند کردن و جداسازی، به قطعات کوچکتر تبدیل می‌شوند که می‌توانند به عنوان مواد بازیافتی استفاده شوند.
 2. بازیافت شیمیایی: در این روش، با استفاده از فرآیندهای شیمیایی، مواد بازیافتی از ضایعات ساختمانی به دست می‌آیند. مثال‌هایی از این روش شامل استخراج فلزات از ضایعات فلزی و بازیافت مواد شیمیایی از بتن می‌باشد.
 3. بازیافت حرارتی: ضایعات ساختمانی در دمای بالا قرار می‌گیرند تا مواد قابل بازیافت جدا شده و به صورت فلزات، سیمان یا سایر مواد قابل استفاده بازیافت شوند.

بازیافت ضایعات ساختمانی دارای مزایا و فواید زیادی است، از جمله کاهش مصرف منابع طبیعی، کاهش آلودگی محیط زیست، صرفه جویی در هزینه‌ها و افزایش پایداری ساختمان‌ها. بنابراین، اهمیت بازیافت ضایعات ساختمانی در حفظ محیط زیست و توسعه پایدار بسیار بزرگ است.

در نتیجه، بازیافت ضایعات ساختمانی به عنوان یک روش پایدار و مؤثر در مدیریت پسماندهای ساختمانی بسیار حائز اهمیت است و باید بر روی اجرای مناسب آن تمرکز شود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها