ضایعات پلاستیک در تهران

شرکت ما به عنوان خریدار ضایعات پلاستیک در تهران و در ایران تاکنون قراردادهای بسیار زیادی را با بسیاری از شرکت‌ها کارخانه‌ها در زمینه خرید ضایعات از جمله خرید ضایعات پلاستیک منعقد کرده است.


جهت معامله و فروش ضایعات پلاستیک در تهران با شماره ۰۹۲۲۱۴۸۰۰۷۹ تماس بگیرید.


پلاستیک چیست ؟

پلاستیک‌ها از نظر کاربرد و ارزش اقتصادی نیز به دو گروه تقسیم می‌شوند:پلاستیک‌های مهندسی پلاستیک‌های غیر مهندسی

پلاستیک‌های غیر مهندسی بر اساس هزینه کم ساخت و حجم زیاد تولید و فروش آنها مشخص می‌گردند. این مواد مانند فولاد و آلومینیوم در صنایع فلزی می‌باشند و بیشتر در ساخت مواد مصرفی مانند ظروف و فیلم‌های بسته‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این گروه اصولاً شامل چهار دسته مهم پلاستیک‌های گرما نرم معروف پلی استیلن سبک و سنگین پلی پروپیلن و استایرن می‌باشند. پلاستیک‌های مهندسی از نظر هزینه تولید گرانتر و از نظر حجم کمتر می‌باشند اما از لحاظ خواص مکانیکی و دوام بسیار پایدارند و از نظر کاربرد قابل رقابت با شیشه سرامیک و فلزات مختلف هستند.

مرکز خریدار ضایعات پلاستیکی در تهران

بزرگ ترین صنعت بودن، به دنبال خود بزرگ ترین صنعت تولید ضایعات بودن را می آورد. پس اینجاست که نقش مجموعه ها خریدار ضایعات و خرید ضایعات پلاستیک مطرح می شود.

در ایران هم معضل ضایعات پلاستیکی و آشنا نبودن افراد و شرکت ها با مجموعه های مناسب برای فروش ضایعات پلاستیکی مطرح است.

مرکز خرید ضایعات پلاستیکی توسط شرکت معاملاتی ضایعات پلاستیک بای ضایعات با تسویه نقدی در مکان معامله و خرید جزئی و کلی ضایعات پلاستیک , خریدار ضایعات پلاستیک به نرخ روز میباشد.

خریدار ضایعات پلاستیک

انواع ضایعات پلاستیک

مهم ترین بازار ضایعات پلاستیک در ایران مربوط به تهران است. واردات انواع ضایعات پلاستیکی به عنوان مواد اولیه از چین را میتوان بهترین بازار مصرفی ضایعات پلاستیک در ایران دانست که به دلیل قیمت ضایعات پلاستیک مناسب آن را بهترین بازار مصرفی ضایعات پلاستیک در ایران دانست که صادرات ضایعات پلاستیک را نیز میتوان به عنوان یکی از بهترین راه های کسب درآمد تلقی کرد.

بازار صادرات ضایعات پلاستیک و قیمت ضایعات پلاستیک مناسب برای تولید کنندگان ضایعات پلاستیک ایران در کنار دیگر بازارهای مصرفی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا صادرات ضایعات پلاستیک از مهمترین راه های درآمدزایی در صنعت بازیافت به شمار میرود.

قیمت ضایعات پلاستیک مناسب برای تولید کنندگان ضایعات پلاستیک در ایران را میتوان به دو عامل وابسته دانست. واردات و صادرات انواع ضایعات پلاستیک به عنوان مواد اولیه به عنوان یکی از روش‌های درآمدزایی و اشتغال زایی از اهمیت بالایی در صنعت ایران برخوردار است که میتواند بخش زیادی از درآمد کشور را در بر بگیرد.

مرکز ضایعات پلاستیک در ایران امروزه بسیار گسترده شده است و خرید و فروش ضایعات پلاستیک و ضایعات صنعتی به عنوان مواد اولیه یکی از پرسودترین بازار‌های اقتصادی در ایران است که قیمت ضایعات پلاستیک مناسب به دلیل شرایط خوبی که در تولید دارد می‌تواند بخش زیادی مورد استفاده قرار بگیرد.

  1. پلی اتیلن سنگین
  2. پلی اتیلن سبک
  3. پلی پروپیلن
  4. پلی وینیل کلراید
  5. پلی استایرن
  6. پلی اتیلن ترفتالات

بهترین خریدار ضایعات پلاستیک در تهران

بای ضایعات به عنوان بهترین خریدار ضایعات پلاستیک، به خرید و فروش همه نوع ضایعات پلاستیکی مشغول است. از آنجا که پلاستیک ویژگی هایی از قبیل قابلیت شکل دهی، سبک، دوام و قیمت پایین دارد، در همه نوع وسایل دیده می شود.

در ظروف، بطری ها و فنجان ها، همچنین در لباس ها، در دستگاه های الکترونیکی مانند تلفن های همراه، لپ تاپ ها یا تلویزیون ها، در چرخ های اتومبیل ها، حتی در رنگ ها و سقف های بالای سر ما و … .

بنابراین هر خانواری با جمع آوری ضایعات پلاستیک در خانه خود، می تواند با مراکز خرید و فروش ضایعات پلاستیک در ارتباط باشد و از این طریق کسب در آمد کند، چون در بای ضایعات امکان خرید ضایعات پلاستیک کیلویی از خانوارها وجود دارد.

اما مشتری های مرکز بای ضایعات تنها محدود به خانوارها نیستند، شرکت های دولتی و خصوصی، کوچک و بزرگ، بزرگ ترین مشتری های بای ضایعات هستند.

برای شرکت هایی که دارای دپوی وسایل الکترونیکی سوخته و از کار افتاده و سایر لوازم فرسوده پلاستیکی هستند، و خریدار ضایعات پلاستیک در محل وجود دارد.

مزایده فروش ضایعات پلاستیک در تهران

معمولا مزایده فروش ضایعات پلاستیک برای فروش و خرید ضایعات پلاستیک تهران و شهرستان ها صورت می گیرد. هدف فروشنده ها از شرکت در مزایده، گرفتن بالاترین قیمت خرید ضایعات پلاستیک است و هدف خریدارها ارائه کم ترین قیمت خرید ضایعات پلاستیک است.

اما دیگر نیازی به شرکت در مزایده ها و صرف وقت و هزینه برای یافتن بهترین قیمت خرید ضایعات پلاستیک در تهران نمی باشید، زیرا بای ضایعات همواره بهترین خریدار ضایعات پلاستیک به شمار می رود.

فقط کافیست با مجموعه تماس بگیرید و با دادن کیلو (تناژ) و نوع ضایعات پلاستیکی خود از قیمت های روز اگاه شوید. در مقایسه با سایر مراکز خرید، خواهید فهمید که بای ضایعات منصفانه ترین و معقول ترین قیمت خرید ضایعات پلاستیک، را داراست.

البته این نکته را نیز باید ذکر کرد، که وقتی مجموعه بای ضایعات با خرید ضایعات پلاستیک تناژ بالا رو به رو است، امکان خرید ضایعات پلاستیک در محل برای راحتی مشتری وجود دارد.

به این صورت که پس از تماس با مجموعه و تعیین مکان و زمان، کارشناسان به صورت حضوری با شما ملاقات خواهند کرد و پس از بررسی تناژ و کیفیت ضایعات پلاستیک قیمت را به شما خواهند گفت. این اطمینان خاطر را داشته باشید که قیمت های پیشنهادی ما همواره، مناسب ترین و بالاترین قیمت ها نسبت به سایر مجموعه ها است.

دسته بندی ضایعات پلاستیک

ضایعات پلاستیک به سه دسته زیر تقسیم می شوند:

ضایعات ترموپلاست ها

امروزه حدود ۹۰درصد از پلاستیک های مصرفی در اطراف ما از نوع ترموپلاست ها هستند. این دسته از ضایعات پلاستیک و پلیمر ، بدون تغییر در خواصشان به راحتی بازیافت می شوند.از جمله پلاستیک های دسته ترموپلاست ها ، پلی اتیلن محسوب می شود.

ضایعات ترموست ها

ضایعات تروپلاست ها پلیمرهای سخت و شکننده ای بوده که در برابر حرارت و جریان الکتریکی مقاومت بسیار بالایی دارند. ترموست ها در مقایسه با ترموپلاست ها ساختار بسیار قوی تری دارند. فنل فرمالدئید که با نام تجاری باکالیت شناخته می شود، یکی از مهمترین ترموست ها محسوب می شود. از جمله ضایعات آن ها می توان به ضایعات کلیدها و پریزهای برق اشاره کرد. این مواد در صنایع برق و الکترونیک کاربرد دارند و مورد استفاده قرار می گیرند.

ضایعات الاستومرها

الاستومرها همان لاستیک طبیعی است که زنجیره ای بلند و پیچیده داشته و تا چند برابر طول خود کش می آیند. ضایعات لاستیک طبیعی (NR) و لاستیک NBR از جمله ضایعات این دسته از ضایعات پلاستیک و پلیمر محسوب می شود.

ضایعاتی پلاستیک تهران

قیمت ضایعات پلاستیک در تهران

از جمله مواردی که بر روی قیمت ضایعات پلاستیک در بازار نقش دارد می توان به هزینه تولید، انبار و نگهداری، دستمزد نیروی انسانی و غیره اشاره کرد که در صورت افزایش این هزینه ها قیمت ضایعات پلاستیک نیز در بازار بیشتر می شود. علاوه بر این هزینه هزینه حمل و نقل محصول نیز در تعیین قیمت ضایعات پلاستیک در بازار نقش دارد.

حمل و نقل به روش های مختلفی انجام می شود که با توجه به نوع آن و بهای سوخت قیمت ضایعات پلاستیک نیز دستخوش تغییرات می گردد.

علاوه بر این ناهماهنگی عرضه و تقاضا در بازار خرید و فروش این محصول نیز از دیگر موارد موثر در تعیین قیمت ضایعات پلاستیک به شمار می رود.

در صورتی که حجم عرضه کمتر از تقاضا باشد به تبع قیمت ضایعات پلاستیک نیز بیشتر خواهد شد. همچنین حجم خرید محصول نیز بر روی قیمت ضایعات پلاستیک تاثیرگذار است و با افزایش حجم خرید قیمت ضایعات پلاستیک نیز کمتر خواهد شد.

فروش ضایعات پلاستیک در تهران

مهم ترین کشورهای خریدار ضایعات پلاستیک کشورمان، چین و عربستان هستند. با وجود تولید انواع محصولات پلاستیکی از بازیافت های مختلف با مصارف گوناگون به عنوان کالای جایگزین برای تولید نفت به صورت بشکه ای، اما متاسفانه در کشور، در مرحله بازیافت پلاستیک های غیر بهداشتی مانند بطری‌ها، در حال حاضر با خلاءهای قانونی در خصوص امحاء این قبیل ضایعات مواجه هستیم.

یکی از مشکلات کشور در حوزه بازیافت محصولات پلاستیکی، استفاده از ضایعات پلاستیکی و بطری در صنایع ساخت و ساز، کشاورزی و بسته بندی است. این در حالی است که کشور چین از سال‌ها قبل اقدام به راه اندازی واحدهای بازیافت به صورت بسیار پیشرفته در برخی از استان‌های خود کرده است، به طوری که این صنعت در چین دومین حوزه بزرگ اقتصادی این کشور محسوب می شود.

قیمت ضایعات پلاستیک خانگی

قیمت ضایعات پلاستیک خانگی متغییر میباشد , الان در شرایط تحریم نمیتوان قیمت مشخصی برای قیمت ضایعات پلاستیک خانگی در نظر گرفت , پس برای دانستن قیمت اصلی و دقیق روز قیمت ضایعات میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از قیمت ضایعات باخبر باشید.

پلاستیک از رده خارج یا پلاستیک فاسد

پلاستیک از رده خارج نام دیگری است برای پلاستیک فاسد شده.البته پلاستیک ماده ای است ساخته دست بشر اما دانشمندان دو راه برای از رده خارج کردن پلاستیک دارند: از رده خارج کردن زیستی و نوری پلاستیک‌هایی که به روش زیستی از رده خارج می‌شوند. تصور می‌شود که باکتری‌های گرسنه نشاسته و روغن موجود در پلاستیک پلاستیک را می‌بلعند و آنها بصورت گرد و غبار ریز متلاشی می‌کنند.

شخص خریدار ضایعات پلاستیک باید چه نکاتی توجه کند؟

قبل از خرید ضایعات پلاستیک، افرادی که تمایل به سودآوری بیشتر در صنعت بازیافت دارند باید به این نکته توجه داشته باشند که حتما تیمی با تجربه و ماهر باید داشته باشند که به خوبی به طریقه تفکیک کردن آشنا باشند و کار با دستگاه آسیاب و گرانول ساز را به خوبی بدانند.

نکته دیگری که باید به آن توجه شود این است که بهتر است خط بازیافت مکانیزه باشد زیرا که سیستم های سنتی مصرف انرژی بسیار بالایی دارند و خروجی کم و بی کیفیتی را به شما می دهند که هیچ صرفه اقتصادی برای شما نخواهد داشت و ممکن است شما را متحمل زیان و ضرر هایی نیز بکند.

مورد بسیار مهم دیگر در این زمینه این است که دانستن تفاوت بین پلاستیک ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. پلاستیک ها تنوع زیادی دارند و دارای حداقل چندین نوع می شوند که هر یک قیمت و ارزش مختلفی دارند که اگر این تفاوت ها را ندانید خسارت های مالی زیادی به شما وارد خواهد شد.

ناحیه دیدگاه ها غیرفعال است