ضایعات باطری در تهران

شرکت بای ضایعات یکی از بزرگترین خریداران ضایعات باطری در تهران و در سراسر کشور می باشد که همواره آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد، برای فروش ضایعات باطری خود همین الان تماس بگیرید.

ضایعات باتری ماشین

باتری ماشین جزو اصلی‌ترین و مهم‌ترین قطعات در سیستم الکتریکی هر خودرویی محسوب می‌شود. وظیفه اصلی این سیستم تأمین انرژی و تقسیم انرژی الکتریکی مورد نیاز بخش‌های گوناگون اتومبیل خواهد بود. با در نظر گرفتن سیستم برقی پیچیده خودروهای امروزی، باتری ماشین روز به روز بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد.

به طور کل این باتری‌ها به دو دسته اسیدی و اتمی تقسیم‌بندی می‌شوند که هر یک از آن‌ها از طول عمر مشخصی برخوردار هستند. لازم به ذکر است که عمر مفید باتری اتمی در مقایسه با سایر باتری‌های ماشین بیشتر است. پس از اتمام طول عمر مفید این قطعات بهتر است که به جای رها کردن آن‌ها در طبیعت اقدام به فروش ضایعات باطری ماشین کنید.

خرید ضایعات باطری در تهران

تهران به عنوان یک شهر بزرگ و پر جمعیت و با خانه ها و ماشین های فراوان یک منبع بزرگ از باطری فرسوده و ضایعات باطری است. حجم ماشین الات در تردد، کارگاهها و کارخانه های یکه با این باطری های سر و کار دارند، باعث می شود هر از چند گاهی تعداد زیادی ضایعات باطری و باطری فرسوده روی دستشان بماند، بنابراین بهتر است با یک برنامه ریزی منظم و دفیق اقدام به فروش ضایعات باطری خود کنند.

خرید ضایعات باطری فرسوده در تهران فقط نیاز به تلفن و تماس با شرکت های مرتبط دارد. البته برای ارتباط با شرکت های خرید باطری فرسوده در تهران بهتر است در سایت های اینترنتی یک جستجو کامل انجام داده و با افراد معتبر وارد معامله بشوید چون در تهران شرکت های زیادی اقدام به خرید باطری فرسوده می کنند که ممکن است همه آنها به یک میزان منافع فروشنده را در نظر نگیرند.

خرید باطری فرسوده در حومه تهران

حومه تهران می تواند شامل همه شهرستان های اطراف تهران باشد. شهرری، ورامین و بسیاری شهرستان های کوچک و بزرگ حومه تهران هم پر از تعمیرگاه ماشین و کارگاههایی هستند که ضایعات باطری و باطری فرسوده آنها باید جمع آوری شود.

خرید باطری فرسوده در حومه تهران توسط شرکت بای ضایعات در کمترین زمان و با بهترین قیمت انجام می شود و حمل و نقل آن به صورت رایگان انجام خواهد شد.

بای ضایعات خرید باطری فرسوده در حومه تهران را به قیمت روز انجام داده و پول نقد پرداخت می کند. یکی از محاسنی که باید شرکت های خرید باطری فرسوده در حومه تهران داشته باشند معامله در تمام ۲۴ ساعت شبانه روز است که  بای ضایعات این کار را انجام می دهد.

خرید ضایعات باطری

قیمت ضایعات باطری ماشین

ضایعات باطری های سربی روز به روز افزایش پیدا می کند. چرا که تولید بسیاری از باطری های خودرو در حال گسترش است. امروزه بسیاری از باطری های سربی که در بازار خرید و فروش می شوند مربوط به خودرو هستند. توجه داشته باشید که پیش از خرید باطری های سربی باید به خوبی در مورد کارایی باطری ها و میزان سرب آنها اطلاعات داشته باشید.

برخی از باطری هایی که سربی هستند به عنوان باطری دست دوم خرید و فروش می شوند. بنابراین بر اساس میزان کارایی که باطری دارد یک بار دیگر از آن در صنعت استفاده می کنند. اما برخی از دیگر باطری ها که کارایی و کیفیت لازم ندارند را به عنوان ضایعات باطری معرفی می کنند.

بازیافت ضایعات باتری در تهران

بازیافت ضایعات باطری های خودرو امروزه به نسبت شیشه و کاغذ بیشتر است. برای بازیافت کردن هر یک از باطری ها باید لایه پلاستیکی روی آنها را بردارند و سپس درون باطری را بازیافت کنند. سرب درون باطری به طور کامل خالص نمی باشد. بر همین باید با استفاده از روش های استاندارد، سرب درون آنها را خارج سازند.

به طور کلی فعالان این صنعت ضایعات بازیافتی را به چند بخش کلی تقسیم می کنند :

  1. ضایعات فلزی
  2. ضایعات غیر فلزی

قیمت ضایعات سرب باطری، به نسبت دیگر ضایعات بالاتر است. سرب درون باطری های یو پی اس ارزش زیادی دارد. در واقع شما باید به خوبی بدانید که قیمت ضایعات باطری های یو پی اس بر اساس میزان سرب درون آنها محاسبه می شود. هرچه که میزان سرب درون باطری بیشتر باشد قیمت آن بالاتر است.

بهترین خریدار ضایعات باتری در تهران

این فرآیند به دلیل وجود فلزات سنگین، اسید سولفوریک و انواع پلاستیک‌ها در صورت اعمال نشدن کنترل مناسب می‌توانند برای محیط‌زیست و سلامت بشر خطرناک و عوارض زیست محیطی جبران‌ناپذیری را به دنبال داشته باشند .

گروه بای ضایعات نیز در این زمینه فعالیت دارد و مدت هاست که به جمع آوری و بازیافت ضایعات باتری اقدام میکند و امید دارد که با همکاری مسئولان و دست در دست مردم بتواند این فعالیت حرفه ای را ادامه دهد و به کشور و صنعت آن هرچند کوچک اما کمک ارزشمند کند .

فناوری‌‌های روز دنیا این امکان را می‌دهد که با بهره‌گیری از مبدل کالدو، توانایی استفاده از هرگونه ماده حاوی سرب محقق شود و قادر است حتی باتری‌ها را با تمام محتویات اعم از شبکه‌ها، مواد فعال، ‌پوسته و بدنه و جداکننده‌ها بازیافت کند .

خرید باطری فرسوده در تهران

تهران با توجه به جمعیت زیاد آن، زباله های صنعتی از جمله باطری فرسوده و ضایعات باطری زیاد دارد. از طرفی وجود کارخانه و کارگاههای تولیدی هم، این حجم از ضایعات باطری را به میزان بسیار زیادی افزایش داده است.

خرید باتری فرسوده در تهران توسط شرکت ها و خریداران به صورت مستقیم امکان پذیر بوده و بهتر است در فرایند خرید باطری فرسوده در کرج با افرادی معامله کنید که پول نقد پرداخت کرده و حمل و نقل و تحویل ضایعات باطری و باطری فرسوده را هم به صورت رایگان انجام می دهند.

  • با بهترین خریدار ضایعات کرج اینجا آشنا شوید.

خریداران باطری ضایعاتی

بسیاری در صنعت دارد می تواند برای کشور بسیار حیاتی باشد و همچنین می تواند محیط زیست ما را به مکانی سالم تر برای نسل های آینده تبدیل کند .

اهمیت استفاده از سرب در صنعت از یک سو و خطرات بالقوه بهداشتی و زیست محیطی آن از سوی دیگر , موجب توجه جامعه جهانی به چگونگی مدیریت صحیح زیست محیطی بازیافت باتری های سربی اسیدی شده است .

خرید ضایعات باتری بسیاری از کارشناسان معتقدند اجرای بازیافت زیست ‌محیطی و بهداشتی برای این پسماند‌ های ویژه در کشور نیازمند درنظرگیری راهبردها و خط‌ مشی ‌هایی است که بر اساس اولویت ‌های کشور تعیین و تعریف شده و باید در جهت تدوین چارچوبی قانونی برای جمع آوری، حمل‌ونقل و بازیافت باشد .

قیمت روز باطری کهنه

باطری کهنه به عنوان یک منبع درآمد برای شرکت ها و کارخانه های تولیدی، سازمان های دولتی و سایر موسسات و ارگان هایی که با آن سروکار دارند، شناخته می شود. برای همین دانستن قیمت روز باطری کهنه کمک می کند که آنها بتوانند، این پسماند را به قیمت مناسب بفروشند.

نحوه بازیافت و همچنین میزان سرب موجود در این پسماند در قیمت روز باطری کهنه موثر است و هر چه وزن سرب باقی مانده در آن بیشتر باشد به قیمت بیشتری هم خریداری خواهد شد.

ضایعات باتری یو پی اس

خریدار ضایعات باتری یو پی اس (ups)

همانطور که می دانید باتری بعد از مدتی توان تولید انرژی خود را از دست می دهد.ضایعات باتری شامل فلز و مواد شیمیایی است که مواد شیمیایی آن بسیار خطرناک بوده و باید پس از جمع آوری بازیافت شوند.ضایعات باتری را نباید با زباله های عادی دفع کرد بلکه باید کاملا ایزوله جمع آوری و بازیافت شود.
یکی از انواع باتری، باطری ups است.یو پی اس یک منبع تغذیه الکترونیکی است که در اصطلاح تحت عنوان برق اضطراری شناخته می شود.

از جمله وظایف ups عبارت است از:

  •  تامین برق محیط در هنگام قطع جریان برق شهری
  •  جلوگیری از نوسانات برق
  •  ثابت نگه داشتن ولتاژ و فرکانس برق

انواع باتری های یو پی اس

باتری های ups از لحاظ تکنولوژی ساخت، شکل موج خروجی، سه فاز و تک فاز بودن به چند دسته تقسیم می شوند.Ups آنلاین و آفلاین از انواع باتری های ups هستند که از لحاظ تکنولوژی ساخت با هم تفاوت دارند. ضایعات یو پی اس و باتری ها از ماده شیمیایی سرب تشکیل می شود.

این ماده سمی بوده و در هنگام بازیافت ضایعات باتری باید از آن خارج شود. به طور معمول در اثر بازیافت ضایعات باطری، ضایعات فلزی، ضایعات پلاستیک و مخلوط اسید حاصل می شود که هر کدام پس از جداسازی باید در واحدهای مربوط به خود بازیافت شوند.

سرب موجود در ضایعات باتری یکی از مهمترین و پرکاربردترین محصولات فلزی است که در تولید باطری ها به وفور مورد استفاده قرار می گیرد به طوریکه حدود ۴۰ درصد سرب جهان در صنایع باتری سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

سرب موجود در باتری ها یکی از محصولات پرمصرف فلزی است و لذا تغییر در قیمت جهانی سرب بر بازار باتری ها و به دنبال آن ضایعات باتری تاثیر بسزایی خواهد داشت

بهترین روش تحویل این گونه باتری ها مراجعه کردن به خدمات سرویس برق خودرو می باشد و البته گروه بای ضایعات نیز در این زمینه فعالیت دارد و مدت هاست که به جمع آوری و بازیافت ضایعات باتری اقدام میکند.

ناحیه دیدگاه ها غیرفعال است